Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti emlékeztek a szülés minden...

Ti emlékeztek a szülés minden pillanatára?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik,de sok mindenre úgy emlékszem,mintha homályba veszett volna,mintha nem teljesen lettem volna jelen.Sokszor eszembe jut,próbálom felidézni,mi hogy volt,de egyszerűen nem megy :(

Valószínű a fáradtság,hormonok miatt van így?(24 óra vajúdás)

Olyan rossz érzés....


2013. jún. 29. 11:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is emlékszem csak az időérzékem vesztettem el vajúdás közben és nem volt nálam óra :D

Végül császároztak,ott meg nem volt rajtam szemüveg ezért nem tudtam hány óra van,nem láttam odáig :D

De azért az időpontokkal nagyjából tisztában vagyok.

2013. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A lényeges dolgokra emlékszem,néhány lényegtelenre is,de minden percre nem. Tudom,mikor/hánykor néztek rám,hogy mi van,tudom,hogy miket mondtak/mondtam,de hogy most 14:56 perckor épp mit jajjongtam,azt nem :D 4 órát voltam szülőszobán. Ami a legjobban megmaradt,az a lecseszés,amikor rám tették a fiam,simogattam a ragacsos kis hátát,néztem,gyönyörködtem,erre rám förmedtek,hogy takarjam be azonnal. Ki a halál gondolta,hogy azzal a zöld lepellel,amit a lábamra húztak kell betakarnom?
2013. jún. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy emlékszem mindenre. Később kiderült, hogy nagyon sok minden kimaradt, egy csomó dolog volt amit a férjem mesélt el utólag és én egyáltalán nem emlékeztem rá.
2013. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!