Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után meddig vérzel?...

Szülés után meddig vérzel? Fáj még, görcsöl utána is a has?

Figyelt kérdés

Még nem szültem, de ez valahogy érdekel.

Köszi


2013. jún. 29. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát erős vérzés az pár napig max 1 hétig volt. Aztán barnázás, folyás kb 5. hétig.

Fájdalmam nem volt, kisebb görcsök igen. De nem vészes.

2013. jún. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondolom a szülési görcsökhöz és fájásokhoz képest nem volt vészes :D

Amolyan menstruációs fájdalom szintű az a 5-6 hét?

Köszönöm a választ, gratulálok a babádhoz! :)

2013. jún. 29. 19:56
 3/9 anonim ***** válasza:

1 hétig véreztem, de csak akkor, ha leültem a wc-re, akkor folyt, majd 2 hétig barnáztam, s ennyi.

Az első héten néha görcsöltem, mikor szopizott a baba, elviselhető volt, de utánna semmi.

2013. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem, hogy meddig véreztem. A 6 hetesen már rég nem volt ilyen gondom. Talán 1-2 hét lehetett, de utána többször volt olyan, hogy napokig semmi, aztán zutty. Görcsök nem volt szülés után semmi, pedig említették, hogy lehetnek utófájások.
2013. jún. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kb 2 hétig volt vérzésem, eleinte erősebb aztán gyengébb. Görcseim nem voltak egyáltalán.
2013. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A vérzés nem tartott sokáig, 2-3 hétig, utána még maszatoltam rendesen, és "büdösnek" éreztem magam.

Görcsölni általában a többedszer szülők szoktak, ahogy áll vissza a méh, vannak ilyen utófájásnak hívott görcsök, ez nekem egy hétig tartott kb. De nagyon rossz volt, valahogy "mélyebb" mint a menstruációs görcs. Ha cicire raktam a babát, már előre féltem, mert az első fél órában annyira görcsöltem, hogy azt hittem, eldobom a gyereket:)

De pl a szobatársnőm, aki szintén másodszor szült, azt mondta ő egyáltalán nem görcsölt.

Az első szülésem után nem görcsöltem.

2013. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fájt a hasam,nem görcsöltem,csak véreztem. Elsőnél 7 hétig másodiknál 1hétig!
2013. jún. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 napig volt erős, utána meg szinte alig, 2 hét után meg semmi. :)

A hasam is kb csak 3-4 napig görcsölgetett néha, 1-2-szer erősebben.

2013. jún. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 1. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!