Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja voltam magzatvízvétele...

2 napja voltam magzatvízvételen, utána mit kell szedni? Úgy érzem keményedik a hasam, de nem görcsöl.

Figyelt kérdés
Mennyi ideig kell pihenni, és mit nem szabad csinálni? Mennyi idő a kritikus a mintavétel után?
2009. júl. 1. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én két hete voltam.Négy napig szinte csak feküdtem és pihentem.Én is éreztem,hogy a pocimnak is így jó.Most sem merek emelni semmit,és egy darabig nem is hajolgatok még.Vigyázz magadra.Szerintem négy hétig teljes kímélet.És a szex sem engedett min. másfél hétig.22hetes km.
2009. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az előző kérdésnél én írtam a választ

Még annyi kimaradt, hogy utána másfél héttel már mentem dolgozni, egészen a 34. hétig dolgoztam.

2009. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 napig szinte csak wc-re keltem fel az ágyból, utána már csináltam ezt-azt. Persze nem megerőltető munkákat. Ne hajolgass és ne emelj, és ne hasizomból ülj fel! Nekem azt mondták egy pár napig szedjem a Magne B6-ot (4x2), hogy ne görcsöljön a hasam. Az első nap a kritikus, utána már nem szokott gond lenni, de azért vigyázz magadra, még ha úgy érzed, hogy teljesen jól vagy, akkor is! Egy darabig kíméld magad!
2009. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tittiritty ***** válasza:
Szia! Én is 2 napja voltam Debrecenben amnión. A fentebb bemásolt kérdést én tettem fel. Ma még fekszem én is, de teljesen tanácstalan voltam. A lányok sokat segítettek a válaszaikkal.
2009. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!