Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon meg tudom szülni normáli...

Vajon meg tudom szülni normálisan? Olyanok válaszát várom akik hasonló képp szültek, többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap 39.-heti ultrahangon azt mondták közel 5-kilós a baba,többször megmérte,a végén 4450-grammot jegyett fel.

Azt mondta szerinte ebből császár lesz,mert első baba és ráadásul fiatal se vagyok. /38/

Ma megyek az orvosomhoz és mi van ha azt mondja nem császároz...roppant módon tartok ettől,hogy ezt fogja mondani. Vagy nem kell ettől félnem?

Nyugtasson meg valaki. :)



2013. júl. 3. 08:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 4600 g-mos babát szült természetes úton, még gátmetszésre sem volt szükség. Igaz, neki második baba volt.

Most biztosan sokan nem fognak velem egyetérteni, de én jobban tartanék attól, hogy az orvos kapásból császározni akar, pusztán a méretek miatt. Ha úgy alakul, hogy mégsem sikerül természetes úton, akkor ott van B verziónak a műtét, de érdemes előtte megpróbálni, simán elképzelhető, hogy menni fog.

2013. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Simán meg lehet próbálni h természetesen ha nem jön ki akkor valóban még mehetsz császárra.

És ezt mondom úgy h én császáros voltam.

Bnőm 4530g-al szülte meg első gyerekét neki igaz volt gátmetszése de hát meg se lepődtem rajta :D

2013. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én 4400grammos babát szültem természetesen. Senki nem gondolta volna, hogy menni fog, de én mindenképp meg akartam próbálni. Igaz, hogy nagy lett a gátsebem és belül is széthasított, hogy több helye legyen, de én inkább vállaltam ezt, mint a császárt. Semmit nem vesztesz vele, ha azt mondod a dokinak, hogy meg akarod próbálni. Menet közben úgy is ki fog derülni, hogy sikerülni fog-e vagy inkább nem hagynak sokáig szenvedni.
2013. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%
Ha a baba már a szülőcsatornában van nem tudnak császározni. Vákuum, fogó, csonttörés, ha nem tudja kinyomni. Ez nem egy olyan "majd kiderül" dolog.
2013. júl. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Ez nem igaz! Akit utánam toltak császárra csajt neki már látták a gyereknek a feje búbját de nem fért ki mégis császárral jött világra!!!!!
2013. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%
Ha félig kint van, nincs császár. Orvos mondta, hogy onnan visszahúzni nem lehet.
2013. júl. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen,de azért fent áll a lehetősége annak,hogy az első mérés volt a jó,akkor az viszont 5-kilio! Engem megnyugtatna ha császároznának és nem próbálgatnák,hogy megtudom-e szülni. De gondolom ezt nem én döntöm el sajnos. Pont azért mondták a császárt az ultrahangon,mert,hogy első baba. Azt mondta ha lett volna már egy kb 3800-as szülésem akkor meg tudnám szülni,de így??? Szó szerint ezt mondta.
2013. júl. 3. 09:14
 8/24 anonim ***** válasza:

Akkor meg igaza van. Nem kell tőle félni. Legalább nem szenvedtek mind a ketten. Ha ennyire nem biztos benne a doki akkor tényleg inkább legyen császárod.

2-es voltam

2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát, engem mégsem császároztak, amikor már kinnvolt a feje búbja. Azt mondták, ilyenkor már kizárt. Vákummal akarták világra segíteni, de nem hagytam, inkább kinyomtam minden erőmmel.
2013. júl. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
15-óra után okosabb leszek. Minden esetre nem nyugodtam meg,mert ezt sajnos csak ultrahangon mondta a nő,ami ugye korántsem biztos,hogy így is lesz.
2013. júl. 3. 09:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!