Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen összeg volt a kórházi...

Milyen összeg volt a kórházi csomag össze állítása Nektek? (betétek, melltartó betét, pelus, stb össze állítása? Szoptatós melltartót, pizsamát, köntöst milyen árba vettétek?

Figyelt kérdés
Köszönöm !
2013. júl. 5. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
2 szoptatós melltartót vettem 800ft/db,pizsit nem vettem nálunk (Bp Bajcsy nem kötelező a hálóing,pizsi),legginget,és tunikát vittem,így az semmibe nem került.Betétre kb.2500ft,melltartóbetét kb 700ft,.Pelus amit bentre vittem kiscsomag libero 1200 körül volt.
2013. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

pizsi és köntös van itthon, szoptatós melltartóból egyelőre egyet veszek, 2-3000 ft, betét nagy éjszakai betét lesz, pelus meg Libero vagy Pampers DM-ből mondjuk

igazából szerintem itt nincsenek akkora áringadozások, a szoptatós hálóingeket 3000 ft-ért vettem, arra pl. direkt nem szántam sokat, ha véres lesz vagy bármi, ne sajnáljam :)

2013. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első gyerekemnél nagyon sokat költöttünk. Szinte mindenből újat vettünk, kivétel a gyerekruhák, mivel azt egyik napról a másikra kinőtte.

Igazából nem is tudok se akkorról, se mostról árakat mondani neked.


Rengeteg mindenünk megmaradt Egyeskéből, így Ketteskével nem kell sokat költenünk. Kb. fél millió lesz, amit ráköltünk. Ebben a pelenkától kezdve az utolsó melltartóbetétig minden benne van, ami kell.

(Mellszívó és légzésfigyelő is!!!)


Egyébként, ha nem mész a minőségre, akkor nézd meg a kínaikban, hogy milyen árakon vannak.

Valamint esetleg aprodon vagy ilyen helyeken, mert sok anyukának megmarad szülés utáni betétje, amit eladásra kínál.

2013. júl. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köntösöm volt, vittem, de fel se vettem, vettem két hálóinget 2000.-, Tena Lady extra, mert eléggé véreztem (2 csomag), kb. 2-2500.-, eldobható bugyik 500.-, pelust adtak a kórházban, nem kellett vinni.
2013. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3 hàlóing tescoban 7500 (nekem nem volt , itthon pólóban aludtam, ott meg jól jött az elől gombolós mellrartó, meg itthon is abban vagyok most)


Köntösöm volt, de azt a Kínaiban vettem anno 3500-ért.


Papucs , itthon mezítláb vagyok, 1500 vol Kínaiban


Bugyi, tescoban vettem, 4 db pamut van egybe csomagolva, 2000


Betét Tena lady 1000, nekem egy csomag elég volt


Melltartó, sima pamut 1500 a kettő


Melltartó betét 1000 Ft


Törölköző volt itthon


Fogkefe, Tusfürdő sampon fogkrém zsebkendő, testápoló ezeket vettem, hogy ne az itthon ot kelljen elpakolni az utolsó pillanatban. 3000


A babában popsikrémet polsitörlőt pelenkát kellett bevinni, 4000.


Ruha is kellett a babànak, textil pelenka, 2 cumisüveg, ezt kérte a kórház

2013. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!