Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A régi máv kórházba mit kell...

A régi máv kórházba mit kell pontosan össze pakolni a kórházban töltött napokra? Valamint hogy ha nincsen fogadott orvosom akkor milyen stílusra számíthatok az ellátással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sok mindent olvastam, hogy mit kell vinni vagy mit nem. Olvastam hogy már nem adnak a picire ruhát sem hogy azt is kell már sajátot vinni igaz ez?

#kórházi csomag #mávkórház
2013. máj. 15. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:

szia én tavaj szeptemberbe szültem ott a babákra akkor adnak ruhát mikor megszületnek utána mikor másnap megkapod neked kell öltöztettni.

ugyan úgy pelenka popsi törlő popsi krémet ott adnak.

neked ruhák,tisztasági dolgok és betétet is vigyél magaddal.

2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tavaly* bocsánat
2013. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, én márciusban szültem ott. Amikor megszületik a baba, ők adnak rá kis ruhát, sapit, pelenkát, takarót, mindent. Egyébként is adnak, ha nincs Neked, de jobban jársz, ha viszel Magaddal sajátot. A saját érdekedben :) azért azok a ruhák több babán is megfordultak. Pelust is vigyél bőven. Kisplédet, szövetpelenkát (abból is többet akár, mert kell a baba alá tenni, meg a válladra, ha felveszed), sapkát, esetleg kesztyűt, rugdalózókat, body-kat (ezekből is azért 5-6 darabot). Aztán Magadnak tisztasági betétet, extrát, tisztálkodó szereket, hálóingeket, alsóneműt (legjobb az eldobható bugyi), törölközőt, stb. Evőeszközt! Ez nagyon fontos, ha enni akarsz, mert ott nem adnak. Bár a rokonok úgyis rengeteg kaját hoznak majd :) Krémet adnak, de popsitörlőt nem nagyon, azt vigyél Magaddal.


Nekem fogadott orvosom volt, szülésznőt viszont nem lehetett választani. Ennek ellenére mindenki kedves volt és türelmes. És bármiben bizonytalan vagy, kérdezz tőlük nyugodtan, akár az éjszaka közepén is! Azért vannak ott, hogy segítsenek. Nekem nagyon pozitív tapasztalataim voltak.


Szólj, ha van még kérdésed.

2013. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a válaszokat sokat okosodtam belőle. Még egy kérdésem lenne a szülésfelkészítő csoportos beszélgetést mikor tartják?
2013. máj. 16. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!