Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Meddig használtátok a speciáli...

Meddig használtátok a speciális szülés utáni betétet? Mikortól elég az Always legnedszívóbb betéte?

Figyelt kérdés

A Mammy szülés utáni betétet néztem,elég egy 30db -os csomag (kb 1 hét) és utána sima nagyon nedszivó egészségügyi.Vagy 2 csomag kell belőle?!

[link]

[link]


2013. júl. 7. 11:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ti megvettétek hozzá a drága eldobható alsót?
2013. júl. 7. 11:42
 2/11 anonim ***** válasza:
az első szülésem után vettem 2 nagy csomag tenát kb 4 db-ot használtam el alig véreztem,így simán jó volt a normál betét.A második szülés után már csak 1 csomaggal vettem,de csak 1-et használtam belőle.Én magamból kiindulva azt mondom elég 1 csomag,de ha még sem majd vesztek még.
2013. júl. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kb. a 4. naptol. Nekünk adtak betet a korházban igy nem is vettem Tenat vagy ilyesmit.
2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a legjobb a TENA betét 1 csomag ment el belőle. A kórházban csak 5 db-ot kaptunk az 1 napra volt elég. A bugyija viszont nem jött be rendes bugyit használtam.
2013. júl. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Melyik TENA-t használtátok,és mennyibe kerül kb?
2013. júl. 7. 13:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Első után 2 hétig kellett,másodiknál csak pár napig! Eldobható alsót nem vettem.
2013. júl. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is Tenát használtam, egy csomaggal vettem, 2000 ft körül volt. Ahhoz vettem szintén a gyógyszertárban Tena Fix rögzítőnadrágot, ez egy mosható, hálós anyagú száras kisnadrág, nagyon jól tartja a betétet, gyorsan szárad, kényelmes, és pár száz forintos tétel volt, (2 db van benne). Mikortól hazajöttem a kórházból, onnantól már csak sima betétet használtam, úgyhogy kb 4-5 db maradt belőle.


Gyógyszertárban tudnak segíteni, melyik betétet szokták vinni szüléshez, nálam legalábbis nagyon aranyosak és segítőkészek voltak!

2013. júl. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt a betétet használom, sima bugyiba. Eddig egyszer sem csúszott el, vagy ázott át, pedig rengeteget vérzem, még így 2 héttel szülés után is. Már a 2. csomagot használom belőle, egy csomag nekem elég volt 1 hétre. Most veszem majd a 3. csomagot, sajna nekem eléggé sok a vérzésem, sok vért is vesztettem a szülés alatt.


Szerintem nagyon jó betét, és nem is olyan vészesen drága.

2013. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen egyéni..

Nekem végig elég volt az Always,vettem Tenát,de arra nem is volt szükségem

2013. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én végig tenát használtam (és a tesconak is van saját márkás inkontinencia betéte, nagyon jó!).

Amikor próbálkoztam always-zel, sajnos büdös lett a belőlem jövő cucc :(

A tenában és a tescosban viszont szagtalan maradt.

6 hétig használtam ezeket, persze az utolsó 3 hétben már csak a legkisebb betétet.

2013. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!