Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki "szőrösen ment szülni"?

Aki "szőrösen ment szülni"?

Figyelt kérdés

Kérdeznék pár dolgot azoktól, akiket hirtelen ért és nem szőrtelenítettek otthon szülés előtt, vagy amúgy sem csinálták már a terhesség alatt....



Nem voltatok zavarban?Nem volt kellemetlen hogy más borotvál le?Mennyire voltatok szőrösek?

Én már abszolút nem csinálom a terhességem vége fele, nem is látom, de kellemetlen lenne ha megcsinálnám, csak vakaróznék.....néha zavar, hogy így hagyom, néha nem :(



2013. júl. 6. 12:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem voltam zavarban, de aki borotvált nővérke annyira aranyos volt, hogy próbálta elterelni a figyelmemet, amikor megjegyeztem hogy bocsánat, viccelődtünk inkább. Én alapból szőrösebb vagyok, hatalmas pocakom volt, a combom is olyan volt már.. :-( de ott már csak arra gondoltam, hogy na nehogymár ez zavarjon, mindjárt megszületik a babám, ott már nem foglalkoztam ezzel :-)
2013. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem lekapta a nővér egy perc alatt, nem az egészet borotválja csak a hüvelynyílás körül. Én sem láttam már hol borotváljam, hol ne....
2013. júl. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kerria ***** válasza:
93%

Én előtte egy héttel voltam borotválva, de már elkezdett nőni. Nálam komplikációk léptek fel, így sem borotválásra, sem beöntésre nem volt idő...


Ott és akkor ez érdekelt a legkevésbé... hülyeséget beszélek, eszembe sem jutott ez akkor :D


Ilyen miatt ne aggódj! Láttak már olyat. Sokkal fontosabb, hogy ápolt legyél, mint az hogy szőrtelen.


Borotvát én is emiatt nem szeretem, így átálltunk a nyírásra (férjem szakáll vágója ideális erre). Így nincs vakarózás, viszketés, kipöttyöződés...

2013. júl. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én borotváltam addig míg bírtam a pocakomtól.Szőrös voltam igaz:)de hipergyorsan leborotvált a szülésznő mikor oda került a sor.Nem volt időm azon aggódni,hogy nem borotválkoztam meg:))
2013. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem foglalkoznak vele, láttak már mindenféle cifraságot, egy szőrös punci látványa nem hiszem hogy meghatja őket.
2013. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Engem is sitty-sutty leborotváltak,legkevésbé sem a szőr érdekelt akkor :)
2013. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ugyan csak borostám volt, és császározni vittek, de a szülésznő előtte leborotválta a hasam alatti részen ahol a vágás van, de úgy nyúzta, hogy közben kigúvadtak a szemeim.
2013. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
én leborotváltam magamnak,de beöntés előtt szülésznő "igazított"rajta,nevetett is,h nem sok dolga van vele,de azért néhol látszik,h nem látom mit csinálok..Egyáltalán nem voltam zavarban,kedves volt,figyelmesen csinálta.
2013. júl. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Én még nem szültem, de nem fogom magamnak borotválni, az 100%. Nagyon erős a szőröm ott, és ha borotválom (1-2 szer próbáltam igazítani rajta), brutálisan viszket, amikor nő, akár 1 hétig is. Gyakorlatom sincs benne, nem is látom, mi van ott.

És nem is lehet előre tudni, mikorra kell.


Szerintem láttak már ilyet. :)

2013. júl. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Ápoló vagyok és 10 nőből 9 szőrösen kerül be, bizony, a maradék felének pedig tüsis.

Tehát felesleges ezen aggódni, szégyellni, nekünk inkább az a meglepő ha valaki akkora pocakkal tükörsimára megcsinálja előtte.

2013. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!