Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni első együttlét sokk?

Szülés utáni első együttlét sokk?

Figyelt kérdés
hatalmas csalódás volt...a szülésznőm mondta, a szülés után, hogy intim tornáznom kell majd, mert a méhem előre esett...de nem gondoltam, hogy ez azzal jár, hogy semmit de komolyan semmit sem érzek, annyira nagy a hüvely gyengeség is :( lesz ez valaha olyan mint régen? :( a férjem kedves volt, de éreztem rajta is a döbbenetet...

2013. júl. 7. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennél azért még jobb lesz, gondolom 6 hete szültél. Pár hónap alatt magától is javul, de ha tornázol, az biztos a legjobb!
2013. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se sokat éreztem, de a férjem nem panaszkodott. Szülés előtt is sokat "tornáztam", ha lehet így mondani. Kb. annyi volt mindig, hogy mikor együtt voltunk, akkor behatolás után játszottam (szorít-elenged), nekem is jobb volt az együttlét és hát a férjem khm... ő is nehezen uralkodik magán ilyenkor.

Azt mondják, jó torna, ha pisiléskor 3-4 alkalommal "elzárod a csapot". De nekem a fenti verzió jobban tetszik, többet is érezni, és azonnal van visszaigazolás is. :)

2013. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt az 1. gyerek után. Persze tornáztam, jobb lett, és férjem is ügyeskedett, hogy rendben legyen. Furcsa, hogy attól féltem, fájni fog, aztán meg semmit se éreztem... :S Utána szültem még, és egyik szülés után sem tapasztaltam utána ezt a nagy semmit, csak az első után. Nekem sajnos 3-nál szétmentek a varrataim, ezért lett egy plasztikám. Most már pláne jó :) De a plasztika rosszabb volt, mint szülés után...
2013. júl. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 hete szültem, kontrollon még nem voltam, jövő héten megyek. Nekem ez a 2. szülésem volt, az első babánál még csak hasonlót sem tapasztaltam, igaz ő nem 4 kg volt, mint a mostani picur. Azért meg vagyok ijedve. A szorít-elenged-et én is csináltam szülés előtt, és azóta is, igaz a "csapot" nem tudom elzárni, van, hogy a wc-ig sem jutok el a kisdologgal :( most fogok elkezdeni dvd-ről intim tornázni, remélem használni fog :(
2013. júl. 7. 00:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kellene figyelned magadra, főleg hogy a méhed előre esett és a vizeletet sem tudod tartani! Ha elhanyagolod ezt, akár sokkal károsabb következményei lehetnek, de ne csüggedj mert van megoldás, de tényleg vedd komolyan! KIT tanfolyamok jók, főleg ha Kriston Andreánál végzed, de ő eléggé telített szóval sokára szokott időpont lenni, de már elég sok KIT tréner van. Az Aviva tornát is ajánlom, Pogány Zsuzsa pl nagyon jó. Nem is drágák amúgy de mivel az egészségedről van szó és az egészséges nemi életedről ezért ne sajnáld magadtól az időt sem erre! Napi szintű KIT gyakorlatok végzése után akár 3 hónap után jelentős javulás várható, az Aviva is segít regenerálódni is. Ha ezt a problémát most elkezded megoldani akkor az egész életszínvonalad még akár jobb is lehet mint eddig volt. És nem kell elsietni a szex újrakezdését, csak akkor tedd ha úgy érzed hogy a tested is teljesen kívánja és felkészült.
2013. júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%

Valamennyit biztosan segít majd az intimtorna, de csodát nem érdemes várni tőle.

De vannak hüvelyszűkítő műtétek, ráadásul ingyen, szóval nem kell kétségbe esni. :)

2013. júl. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem szeretnék azért műtétet főleg, hogy tervezünk még babát idővel...remélem segíteni fog a torna.

Nagyon köszönöm a tanácsokat!

2013. júl. 7. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztos hogy segít a torna. Én ismerem Kriston Andreát, a KIT gyakorlatok "megálmodóját", és nála gyakran előfordul hogy olyan orvosok viszik hozzá a feleségüket, akik maguk is nőgyógyászati műtéteket csinálnak. Tehát ha saját feleségükről van szó akkor a műtétet próbálják elkerülni és helyette természetesen megoldani, akármilyen súlyos esetről is van szó. Ez azért csak árulkodó. Azt viszont nem tudom hogy DVD-ről is olyan hatásos e, hisz ott nem kapsz személyre szabott tanácsokat, neked viszont szükséged lenne arra hogy személyre szabottan végezd.

Amúgy Kriston Andrea honlapján van egy cím ahol felmérést is végeznek hüvellyel kapcsolatban, nem nőgyógyászra kell gondolni, hanem olyan helyre ahol teljesen felmérik hogy mi a probléma, és mit is kellene tenni.

2013. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!