Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma reggel kijött a nyákdugóm,...

Ma reggel kijött a nyákdugóm, véresen. Viszont most, délután is folyik belőlem valami, de ez nem nyákos, hanem vizes és véres. Lehet véres a magzatvíz? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom!
2008. jún. 24. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látogass el a korházba. Lehet, hogy tényleg a magzatvíz, vagy tágulsz, és attól véres. Ha még nincs idő úgyis haza fognak küldeni.
2008. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, menj be a kórházba! Ha vérezgetsz az nem baj, mert tágulsz. Én 2 napig vérezgettem szülés előtt.
2008. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Biztosan a magzatvíz szivárog!Ha nagyon szívárog és nem akar elmulni akkor irány a kórházba.Ha pedig megáll a szívárgás akkor figyeld a fájásokat mikor kezdődik és hogy rendszeres-e.Sok sikert!
2008. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a magzatviz szivárgására gondolok, nézz be a kórházba!
2008. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem itt ma baba lesz. szupi :)

ügyes legyél és sok sikert. ide írj majd kommentet feltétlenül hogy mi volt.

ügyes legyél!!!!

5 hetes kisfiú anyukája

2008. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!