Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mára vagyok kiírva, mennyit...

Mára vagyok kiírva, mennyit várnak mielőtt beindítják?

Figyelt kérdés

Semmi jele, hogy meg akarna születni a drágám. NST-re 2 naponta kell járnom, hétfőn pedig úgy néz ki be kell feküdni, ha nem indul meg addig. Jósló fájásaim már 3 hete vannak. A napokban pedig egyre sűrűbben, van hogy 2-3 óra hosszat 10 percenként, de aztán itt be is fejeződik

A méhszáj 2111 volt 1 hete, a kicsi szívhanga jó.


2008. jún. 24. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk (Salgótarján) egy hetet várnak a kiírástól számítva és ha addig nem indul el magától a szülés akkor beindítják.
2008. jún. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megindítással általában várnak 1 hetet.- Hallottam, hogy többet is! Nekem is kellett 2 naponta UH-ra ill. NST-re járnom. De az én drágám napra pontosan időre jött, így nem kellett sokszor ...
2008. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, hogy maximum 10 napot várnak a megindításig, de ez szerintem kórház és orvosfüggő.
2008. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mára vagyok kiírva,de én még ennyire sem állok jól mint te:)))Nekem csak 1ujjnyi a külső méhszáj,és 1 ujjnyira van megrövidülve a méhnyak is.Pedig a 3-ik babámat várom.

A kislányommal pont 2 hetet húztam rá,és akkor is indítani kellett.Én is így vagyok,hogy fájások vannak,sokszor órákon át,és mindig leállnak mikor már kezdek nekik örülni.

De bízok benne,hogy magától beindul,tedd ezt te is:)))

Könnyű szülést kívánok.

Este bújjatok össze a pároddal,hátha segít,habár nekünk eddig eredménytelen,de talán majd ezután:)))

2008. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Este beindult a szülés és 06.25-én 0.25 perckor megszületett a lányom:)
2008. júl. 28. 16:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló vagyok.

Gratulálok a kislányodhoz és nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

2008. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!