Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Bajcsyban szült valaki császár...

Bajcsyban szült valaki császárral mostanában? Ha igen, leírnátok mindent ami eszetekbe jut? Elejétől a végéig ha lehet!

Figyelt kérdés
Esetleg ha volt fogadott orvosod, leírnád a nevét?:)

2013. júl. 9. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem most, hanem 3éve, de szerintem nem változott :)

Szóval császár volt a betegségemből adódóan, vajúdnom kellett. A dokim Dr.Mosonyi Péter volt, jó szívvel ajánlom. Nagyon kedves, rendes, szabadnapján jött be (szabadságon volt) és végig bent volt azalatt a 3nap alatt,amíg mi is. 1ágyas szobában voltam-nem a vip ben,mert nem kell nekem tévé meg külön wc :) Este született a kislányom a férjem bent maradhatott velem,ameddig akart. A csecsemősök nagyon kedvesek (főleg az Erika, és a Lizi) szülésznőm volt: Garáné Magdika. Nem az a tutujgatós féle, de nem is bánom. Jobb szeretem ha valaki felkészít, mintsem hogy simogasson. Mindent összevetve nagyon szép szülésem volt, mindenki nagyon kedves volt, nem volt komplikáció. A műtétre nem jöhetett be a férjem (azt mondták nincs annyi nővér kapacitás h az Apákat is ellássák :) ) A hegem pont bugyi alatt van, kb 10centi. Hasfogót nem ajánlottak,és lapos a hasam :) A szoptatást és a technikákat megtanították. A baba aludhatott velem (csak első este nem,mert altatót kaptam)Szóval szép volt jó volt :)

2013. júl. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak barátnőm szült ott, 5 hónapja császárral. Nem volt orvosa mindig ahhoz ment aki éppen volt. Azt mondja ez jó volt így mert mindenkit ismert így mindegy is volt ki lesz ügyeletben az nap mikor sül. Be ment szülni aminek végül császár lett a vége. Nevet nem tudok, de valami prof. volt pont ügyeletes. Azt mondja nem bánta meg, hogy nem volt orvosa, szépen vágták, és örül, hogy nem maradtak ott mind a ketten (baba-mama). A csecsemősök egy szót nem szóltak hozzá arra panaszkodott, de másra nem. Nem mutattak meg semmit, pl. köldök csonk ellátását. De összességben nem volt rossz azt mondja.
2013. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha van még valakinek élménye akkor várom!!! :)
2013. júl. 22. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!