Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valaki aki programozott...

Volt valaki aki programozott császárral szült az Uzsokiban, mostanában? Bármilyen infónak örülök, ( hány napig kell bent maradni, nagyon rossz-e utána, mikor hozzák leghamarabb a babát, apukának odaadják-e rögtön, stb. )

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Császáros voltam, de nem programozott, 2 hónapja szültem. Hétfőn szültem, péntek reggel mentünk haza. Mikor kiveszik a babát akkor egy pillanatra megmutatják majd elviszik. Apuka a fürdetésnél és öltöztetésnél bent lehet, de maga a szülésnél nem. Szerintem ott meg is foghatja, ha szeretné. Majd utána pár percre beviszik a műtőbe hozzád is a babát. Szülés után 6 órával kell felkelni, utána ha bírsz mehetsz a babáért vagy kihozzák neked. Onnantól kezdve, ha szeretnéd veled lehet a baba folyamatosan, ha éjszakára visszaviszed, akkor másnap reggel 6kor automatikusan egy csecsemős hozza a babát neked.

Próbáld ne elhagyni magad a szülés után és akkor nem lesz olyan vészes a következő napok. Én nagyon gyorsan felépültem.

Bármilyen kérdésed lenne még írj privátba és szívesen mesélek még neked.

2012. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!