Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 3 hónapja szültem hüvelyi...

3 hónapja szültem hüvelyi úton, és az utóbbi kb. 1 hónapban fehér, szagtalan folyásom van. Mitől lehet folyásom?

Figyelt kérdés
Nem fáj semmim, és nem is viszketek. Mitől lehet ez? Ez még a szülés miatt van, vagy ezzel már menjek dokihoz? Köszi a válaszokat!
2008. jún. 24. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ez nem a szülés miatt van!! ez álltalában minden nőnél van!!azelőtt hogy nem voltál terhes ilyen nem folyásod gondolom volt? azért kérdezem mert nekem is szokott lenni ilyen és akár hányszor elmentem a dokihoz semmi fertőzést nem talált!!ha viszont ilyen büdös viszkető zöldes lenne vagy lesz akkor irány az orvos mert akkor már más a gond!! grat a babához!
2008. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!