Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Estére vízszerű folyásom...

Estére vízszerű folyásom volt, aztán zuhanyzáskor sűrűbb fehér (szagtalan) folyásom lett. Mi ez?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok a napokban vettem észre hogy elkezdett szivárogni az előtejem. Tudom hogy ez normális, de a folyástól megijedtem. Azóta sincs semmi. Volt már így valaki? Menjek orvoshoz? Legközelebb pénteken rendel, vagy ne várjak addig?
2010. nov. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kell megijedned csak a hormonok játéka. ha nem viszket nem érzed ugy hogy gomba nincsen baj!
2010. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és megnyugtató választ.:) Nem viszket, szagtalan, csak olyan hirtelen jött és megijedtem.
2010. nov. 24. 22:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a folyás a melledre és az előtejre vonatkozik, akkor tényleg nincs semmi gond. És az tuti nem fog viszketni sem. :D
2010. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem még rózsaszínes is volt a folyásom úgy a 32. hét felé, tisztára paráztam, de doki megnézett és azt mondta baba teljesen oké, méhszáj oké,- valószínű a vérbőség miatt egy-két hajszálér megpattant. Amúgy az erősebb folyás ilyenkor "természetes", habár nekem canesten kúpot is írt fel rá a doki. Azért ne rohanj, majd megvizsgál és megmondja hogy kell-e kezelni?

2010. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a mellemre vonatkozik. :( Most hogy átolvastam a kérdésem tényleg félreérthető! Szóval a vízszerű és sűrűbb fehér folyás a hüvelyből jött. Emellett indult be még a napokban az előtej is. Akkor most aggódjak?
2010. nov. 24. 22:15
 6/8 anonim ***** válasza:
A sűrű fehér még ha szagtalan is és nincs viszketés mellé, lehet gomba. Figyelgesd pár napig. HA még tart beszélj a dokiddal, hogy mit ajánl.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De persze aggódni akkor sem kell. Kellemetlen, de a babádra nem hat ki.
2010. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondják, hogy természetes terhesség alatt. Nekem is volt, és nem is törődtem vele, de aztán a doki mondta, hogy inkább ír fel hüvelykúpot, amitől pár nap alatt elmúlt. S utána sokkal jobb volt, mert mégiscsak higiénikusabb.

Amúgy nekem sem viszketett, nem égett, nem volt büdi, csak elég sok volt a folyás.

Nem kell amúgy semmi rosszra gondolni, de érdemes a dokinak megemlíteni.

2010. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!