Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34+6 hetes terhes vagyok, fáj...

34+6 hetes terhes vagyok, fáj a hasam alja és fehér szinű kocsonya szerű folyás is van ami szagtalan! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

34+6 hetes terhes vagyok!Csütörtökön voltam uh-on,most minden megfelelő volt! Viszont két napja erősen fáj a hasam alja és olykor kocsonyaszerű fehér folyás távozik de szaga nincs neki! Ez a harmadik terheségem,viszont egyáltalán nem olyan mint az első kettő!

Heti szinten járok uh-ra mivel a köldökzsinorba ciszták vannak! A 28 hétől általában mindig ugy megyek uh-ra hogy vajon mikor császároznak,mivel egyik héten nagyon jó eredményt produkál viszont másik héten meg nagyon rosszat,ilyenkor rossz általában a köldökzsinor áramlás is! Azt reméleik és én is hogy 36-37 hétig kibirja! Már rég bent kellenne feküdnöm a korházban de mivel a férjem külföldön dologzik,ritkán van itthon,igy nem tudom megtenni hogy a gyerekeket másara bizzam! A szüleim is másik városban laknak!Lehetséges hogy azért fáj a hasam,mert készülödik ki! Már fogalmam nincs,lehet hogy már a hülyeségeket is bebeszélem magamnak!


2010. okt. 17. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


A kocsonyaszerű fehér folyás lehet tényleges folyás is. Terhesség alatt megnövekszik és sűrűsödik a folyás állaga is. A legjobb amit tehetsz, hogy megnyugszol és pihensz picit. Ha mocorog a baba , nincs gond.

2010. okt. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2010. okt. 17. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!