Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári kismamák! Aki...

Székesfehérvári kismamák! Aki mostanában szült a székesfehérvári kórházban, melyik orvost ajánljátok?

Figyelt kérdés
Illetve milyen tapasztalatok vannak arra vonatkozóan, ha valakinek nincs fogadott orvosa szülésnél?
2013. júl. 10. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Én kétszer szültem ott, 2010 és 2011-ben. Akiket ajánlanék, sajnos már nem dolgoznak a fehérvári kórházban. De elég sokat feküdtem bent terhesség alatt és megismertem az orvosokat. Akiket én ajánlok az Dr. Schwarzinger Zsolt vagy Dr. Orosz Gábor. Én keddem voltam Dr. Schwarzingernél, határozott, megbízható és mára már főorvos lett. Őt erősen ajánlom.

Egyébként egyik terhességem alatt sem volt fogadott orvosom, maximális ellátást kaptam mindig, senki nem volt bunkó, rendesen elláttak, ráadásul a 2. szülésemnél 3 ágyas szobába raktak. Ezt lehet a szülésznőnek köszönhetem, nagyon rendes szülésznőt fogtam ki, nagyon kedves volt. Sajna a nevére nem emlékszem:(

2013. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Orosz Gábor a fehérvári kórházban van?Én úgy tudtam elment.A kislányom nála született,jó volna ismét nála szülni.A kérdésre válaszolva a Csetényi doktor is nagyon rendes.
2013. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam róla, hogy Orosz Gábor elment volna, az apja Dr. Orosz András nincs már a kórházban, úgy tudom. De persze lehet, hogy Dr. Orosz Gábor is elment.

Dr. Blaskó Ervin ment ki külföldre sajnos, pedig őt szerettem, ő jó orvos volt.

2013. júl. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most a dr. Batához járok, de vele siófokon lehet szülni. De kicsit úgy érzem, hogy bár magánrendelés, eléggé futószalagos a történet. Mindig csúszás van, siet, minél hamarabb túl akar lenni rajtad, alig lehet kérdezni. Emiatt gondoltam, hogy lehet ezt az ellátást az sztk-ban is megkapnám, nem tudom van-e értelme ennyi pénzt kifizetni.
2013. júl. 11. 07:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy ezt írod Batáról, mikor itt dolgozott a fehérvári kórházban, ő volt az egyik legjobb és legkedvesebb orvos. Sajnáltam, hogy elment innen Siófokra, csak a magánrendelése maradt meg Fehérváron. Szerintem túl sokat vállalt, két városban is visz magánrendelést, meg a siófoki kórházban is van. Gondolom lassan belefárad, pedig őt nagyon sokan szerették itt Fehérváron és sajnálták mikor elment.
2013. júl. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2es vagyok.Én is a Batához járok magánrendelésre,de nem megyek le szülni siófokra.Az előző terhességemnél is hozzá jártam,de akkor sem szültem nála,pedig akkor még fváron volt.Ha Orosz Gábor fváron van,akkor lehet utána érdeklődök,hogy mennyi nála a szülés.Bata drága nagyon,de azért én szeretem.Tényleg sokat kell várni a rendelésen,és sokan is vannak nála mindig.
2013. júl. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dr.Rubliczky Levente!!
2013. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Dr. Imre Ruben. Nekem nem volt fogadott orvosom,ö volt az ügyeletes orvos mikor bementem szülni. Fiatal,lelkiismeretes doki. Nagyon meg voltam elégedve vele. Azóta is hozzá járok. Magánremdelése nincs(de sok kismamája van,mindenki szereti aki ismeri) a kórházban fogad rendelési idő után. Ha érdekelnek a részletek irj privit. Ja,és ugy hallottam a Blasko doki is vissza jött... Ja,és mindenkivel ugyanugy bánnak mindegy vande oruosod.
2013. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dr. Orosz Gábor? Az egy mészáros. Elbaszta a császármetszésemet és végül ki kellett operálni a méhemet. 21 évesen!!!
ápr. 18. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!