Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári szülészet?...

Székesfehérvári szülészet? Szokások stb?

Figyelt kérdés

4 éve szültem császárral,hátha azóta változott valami,meg aztán az császár volt és koraszülött baba,és nem volt idő kiírni effajta kérdést,sőt szülőszoba látogatás is elmaradt

kíváncsi lennék:nővérek milyenek,szülőszobák milyenek,2. baba de nem tudtam elsőt szoptatni,és szeretnék most majd segítséget,császár után ott lehet e baba velem,sima szülésnél hogy van ez,sima szülésnél 1. császár volt az hogy lesz,ha látogatóm van beadhatom e babát,meddig lehet látogatni naponta stb



2013. jún. 20. 12:53
 1/2 A kérdező kommentje:
hogyan zajlik onnantól szülés h odaértem sima és császár esetleg programozott császár is érdekel é szülés utáni dolgok és kórházi napok
2013. jún. 20. 12:55
 2/2 morisszon ***** válasza:

Szia!

Én 2011-ben szültem a kislányomat a fehérvári kórházban, elvileg 2 hét múlva fogom a kisfiamat. A lányom természetes úton született, a kisfiamnál is úgy fest az lesz. Nagyon szépek a szülőszobák, kényelmesek és higiénikusak. Kettesben lehetsz a pároddal, ha szeretne bent lenni veled. A szülőszoba mögötti folyosón közlekednek az apukák, ott vannak a zuhanyzók. A szülőszobában van labda, szülőszék stb. Ha apás szülésre készültök, akkor lent a portán 1500,-ért lehet megvenni apukának a műtős szerelést :-) Aztán fel az elsőre, szemben rögtön becsengetsz, lepakolsz, megvizsgálnak, ha szükséges leborotválnak, felveszik az adataidat, megnézik a papírokat. Ha nincs teltház, akkor rögtön szülőszobára mehetsz és nst-re tesznek. Kapsz kúpot, ami gyorsan hat, és alaposan kitisztít :-) Innentől kezdve pedig a szülésznő segít, illetve óránként megvizsgálnak. Nálam volt burokrepesztés is, de nem tágultam, azután 2 órával kaptam oxytocint, majd 3 óra után megszületett a kislányom. Utána 2 órát voltunk még a szülőszobán, bejöttek megmutatni, hogyan tegyem cicire. A szülésznők közül senkire sem tudnék rosszat mondani, szinte minden ismerősömnél más volt, és mindegyiket dicsérték. A cscsemős nővérekkel sem volt bajom, egy-kettő kicsit harsács, mások komolyabbak, de alapvetően segítőkészek. Én első éjszaka adtam be a babót, utána velem volt. De volt, hogy látogatás alatt, vagy ha zuhanyoztam és nem volt senki a szobában, akkor bevittem a nővérekhez, de nem volt belőle gond. Volt egy csecsemős nővér, aki végigjárta a termeket és elmondta a szoptatási technikákat, plusz egy védőnő is jött. Császárral hál' istennek nincs idáig tapasztalatom, de biztos lesz válaszolód!

Boldog babavárást!

2013. jún. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!