Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39 hetes vagyok. Honnan tudom...

39 hetes vagyok. Honnan tudom hogy nem a magzatviz szivárog e?

Figyelt kérdés
Vizes a bugyim, de annyira amennyire eddig is volt. Honnan tudom hogy a magzatviz szivárog e vagy csak egy pár csepp pisi ment be.
2008. jún. 25. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet kapni a gyógyszertárban olyan betétet, ami elszíneződik, ha magzatvíz kerül rá.

Lehet, hogy nagyobb bababoltokban is van, Brendon, Kenguru Gold stb...

2008. jún. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos abban hogy mi az akkor hívjad fel a szülésznődet vagy a dokidat és menjél be a kórházba, ott megvizsgálnak és megnézik hogy az-e. Én februárban szültem és nekem is volt ilyen érzésem úgyhogy én bementem a kórházba, mert bár kerestem ilyen betétet vagy tesztet a patikákban de sehol sem lehetett kapni.
2008. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont e betét iránt érdeklődtem egy pár kérdéssel régebben és azt mondták a válaszban,hogy nincs már ilyen ,nem lehet kapni,hanem valami teszt van.Amúgy nekem is ez a gondom..sztem használj tisztasági betétet.A vizelet egy kis idő után,ha elég sok meg yegy helre elszíneződik..a magzatvíz nem hiszem,de amúgy tudom elég nehéz megítélni ,mert ilyenkor izzadunk is mint a ló,legalább is nekem a bugyim széle is olyan sztem mert leizzadok...hiába rohangálok csak bugyiban itthon.37hetes kismama
2008. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!