Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha farfekvéses a baba, mindenk...

Ha farfekvéses a baba, mindenképp császároznak? 3. Baba lesz. Konkrétan a sz. Fvári kórház eljárása érdekelne.

Figyelt kérdés
Az első 2sima szülés volt.Tudom még megfordulhat(27hetes),de az elején haránt fekvéses volt,most a 20hét óta a popsiján csücsül.
2013. júl. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 28 hetes uh faros volt, de rá 3 napra mennem kellett az ügyeltre, fájt a vesém, akkora meg már befordúlt.
2013. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is pont megkérdeztem ezt mikor a 3. babámat váram, ugyanígy volt kb 27hetesen még faros volt.

Én mondtam a dokimnak is, egyből mondta, hogy a 3-at megindítaná így simán is- de higyjem el, hogy be fog fordulni.

Be is fordult!! Fejvéggel született.

Szerintem a te babád is be fog, még bőven van rá ideje!!!!

2013. júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
HA mégis faros marad, dokitól függ, hogy enged-e szülni. Első babánál soha, többediknél általában hagynak vajúdni akkor is, ha császár, de néhány orvos ált. 3000g becsült súlyig enged szülni (ez a hazai protokoll, amitől el lehet térni, pl nálam a közel 4 kilós, 60 centis első baba után a 5
2013. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
folyt: az 50 centire és 3,5 kilóra becsült másodikkal is hagytak volna, de a 40. héten befordult :) és úgy is maradt.
2013. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hasonló esetem volt Fehérváron, csak épp a második babámmal, konkrétan a Rubliczkynál szültem. Az elsőt simán szültem, a 2. harántból faros lett és úgy is maradt sajnos. Elvileg engedik így is megszületni, de ha 3 kg-nál több, és a haskörfogata/fejkörfogata is viszonylag nagy (nálam 10 cm-s volt), akkor téraránytalanságra hivatkozva (én elég alacsony vagyok, keskeny csípővel)császár lett belőle, ehhez kellett még egy dokinak is az előzetes vizsgálata és papíron a szakmai véleménye, ő Schandl volt.
2013. júl. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szzia!Aktuális még a kérdésed?
2013. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia.Nem.:-) A 34.héten nézték,akkor már befordult,és azóta is koponyafekvésű.
2013. szept. 22. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!