Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki hogyan szült? Érzésteleníté...

Ki hogyan szült? Érzéstelenítéssel vagy anélkül?

Figyelt kérdés
Ha most mégegyszer szünél mit választanál? Hányadik szülésed volt? Mennyi ideig tartott (a legelső fájástól a baba megszületéséig)?
2013. júl. 14. 18:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

1. 19 óra

2. 6 óra

3. 3 óra

Mindhárom érzéstelenítés nélkül.

2013. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél óra volt érzéstelenítő nélkül. Ebből az igazán fájdalmas 2 óra volt. Nem bántam meg....félnék, hogy érzéstelenítővel jobban nyomnék.
2013. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél kaptam Edat, 16 óra vajúdás után hiába nyomták ki belőlem a babát, nem jött, teljesen kitágultam, de nem lettek tolófájàsaim, császár lett a vége.

A másodiknál lehetett választani, császár, vagy megpróbálom simán megszülni, hát én a császárt választottam.

Nem akartam feleslegesen vajúdni, féltem a heg szétválastól, meg hogy megint csak vajúdok, s császár lesz a vége, es feleslegesen szenvedek.

Jól döntöttem, mert 39 hetesen 4.4 kg lett a fiam, nagyo jó élmény volt!

2013. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyszer szültem, 7,5 óra volt összesen, érzéstelenítés nélkül.
2013. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Érzéstelenítés nélkül mind a hármat nem is volt szándékomban soha hogy érzéstelenítéssel szüljek hál istennek nagy az önuralmam el tudom viselni a fájdalmakat az elsővel 8 órát a másodikkal 2 órát a harmadik 1 óra 20 perc alatt meg lett.
2013. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Egyszer szültem még, nem is olyan régen, még friss élmény :)

Eszembe se volt fájdalomcsillapítást kérni szülés elött, és közben se jutott eszembe, pedig veszettül fájt az oxi miatt. De ha rákérdeznek akkor se kértem volna.

12 órát vajúdtam, 1 óra volt a kitolás.

Következő babámnál se fogok kérni fájdalomcsillapítást.

2013. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Első szülés 10 óra , másodikmszülés 5 óra, mindkettő oxy és fájdalomcsillapító nélkül.

Ha szülnék újra, akkor sem kérnék.

2013. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
egyszer szültem, EDA-val. ki se bírtam volna nélküle, annyira feszültem alul h nem mertem nyomni mert iszonyúan fájt. végül vákuummal vették ki a picit, mert beszorult, nagy bébi volt. 7óráig tartott a szülés.
2013. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Egyszer szültem, 3 óra 45 perc, érzéstelenítés nélkül. Az első fájástól 3 óra 40 perc, nekem előbb a magzatvíz folyt el, és rá 5 percre jöttek a fájások, egyből 5 percesek.
2013. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egy szülésem volt eddig. Én úgy készültem, hogy fogok kérni fájdalomcsillapítót, mivel nagyon rosszul tűröm a fájdalmat.

Először a víz folyt el, majd sokáig semmi sem történt. Utána viszont 1 óra 45 perc alatt lement az egész, úgyhogy időm sem volt bármit kérni. Az elején úgy voltam, hogy azért ne rögtön ezzel kezdjek, aztán már nem is kellett. Ennyi ideig ki lehetett bírni. A kitolás már nekem kevésbé volt rossz.

Ha hosszú órákig ez ment volna, biztos kérek, de megúsztam könnyen.

2013. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!