Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzatvízvizsgálat zárt...

Magzatvízvizsgálat zárt méhszájjal (2000) mennyire fájdalmas? Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnapra vagyok kiírva. Ma kézzel megvizsgált az orvosom és azt mondta, hogy nagyon zárt vagyok. Elvileg holnap kellene először megnézni a magzatvizet, de inkább péntek reggelre hívott, hogy akkor próbáljuk meg. Már több helyen olvastam, hogy zárt méhszájjal ez eléggé fájdalmas. Az NST, UH rendben van, úgy néz ki, jól érzi magát a kisbabám odabent. Csak én vagyok már nagyon izgatott és félek is rendesen!
2013. júl. 17. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

zárt méhszájat ritkán kínoznak,

próbálkozni lehet,de ritka ha a doki kézzel tágít.

ez esetben más vizsgálatot írnak elő amivel meglehet állapítani hogy a baba hogy van odabent.

2013. júl. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen zárt voltam mikor nézték a magzatvizet,de nekem egyáltalán nem fájt,mégcsak kellemetlen sem volt!
2013. júl. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt, pokolian. igaz, a hüvelyi vizsgálatok mind fájdalmasak (nagyon szűk a hüvelyem, a terhesség alatt is szűz-kacsával vizsgált a dokim...
2013. júl. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem végig 2000 volt a méhszájam és csak kellemetlen volt.Ügyes dokim van.
2013. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2013. júl. 18. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!