Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 1700 és 2000 gr körüli,1...

1700 és 2000 gr körüli,1 hónappal korábban született babák maradhatnak vajon a sima csecsemős osztályon vagy átviszik őket a koraszülött osztályra?

Figyelt kérdés
Bp-en születtek tegnap, február 10re voltak kiirva a fiuk.
2013. jan. 13. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
A koraszülött osztály másik kórházban van.
2013. jan. 13. 11:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahol én szültem ott általában 2500 gr, vagy 35 hét alatt elvitték a babákat a koraszülöttre, de ott is volt kivétel. Az egyik szobatársamnak 2200 gr-al született a kisfia és Ő maradhatott. Gondolom elsősorban az állapotától függ.

Ez egyébként még nem derült ki tegnap óta?

2013. jan. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha vitték volna, szerintem azonnal vitték volna. Az én fiaim is egy hónappal előbb születtek, ők 2,5 és 2 kg voltak, de őket elvitték koraosztályra, a kisebb súlya miatt. Ha ő 10-15 dkg-mal több lett volna, nem vitték volna el. Ez alapján ők is oda kerülnének, de ha nem vitték őket oda rögtön, akkor szerintem már nem viszik át.
2013. jan. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a helyzet velük.Tegnap voltam bent a kh-ban hogy beszéljek a szülésznővel hogy válal-e. S ott volt egy nagymama s várta h mi a helyzet.. Már 1 óra eltelt akkor a szülés óta hogy odaértünk.De akkor ha baj lett volna akkor rögtön vitték volna őket?Ez biztató:)
2013. jan. 13. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy 2500 gramm alatt átviszik őket.Az itteni kórházban legalábbis így van.
2013. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!