Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után vagyok 3 nappal....

Szülés után vagyok 3 nappal. Ma jött ki rajtam a gyengeség. Vasat szedek, mert sok vért vesztettem. Mivel tudnám magam még rendbe hozni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 16:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Homeopátiás china rubra c30 2 golyó. :)
2013. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rendszeres étkezés, sok folyadék, és amennyit csak tudsz, feküdj, pihenj. Vasban gazdag ételek, hús (máj, marha, sóska, spenót) legyen mindenképp az étrendedben. Akár terhesvitamint is szedhetsz, amíg újra helyre nem rázódsz.

Ha kell kérj segítséget!

2013. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NIncs nagyon mit tenni.

3 nappal szülés után ez normális.

Az idő segít, erről szól a gyermekágy.

Ha teheted, akkor a baba szoptatásán kívül mást ne tegyél, csak evés, ivás, tisztálkodás, alvás és pihenés.


Gratulálok!

2013. júl. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idovel, es a fennt irtak. A homeot felejsd el..
2013. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat.Második szülésem volt,az első után sokkal rosszabbul voltam.Tegnap még semmi bajom nem volt,ma már sápadtabb,gyengébb vagyok,a tejem is tegnap kezdett beindulni,biztos a szoptatás is kiveszi az eneriám.5 éves lányom mellett nem biztós hogy mindig tudok pihenni
2013. júl. 19. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hemoglobinom 80-as volt, vért akartak adni ikerlányaim megszületése után .. nem hagytam .. CÉKLALÉ!!! Férjem szorgalmasan centrifugázta nap mint nap, almával, répával!!!
2013. júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
rengeteg folyadék és vas tabletta. nálam is ez volt. haza sem engedtek vas tabletta nélkül. szülés után 2 napig csak szédelegtem, a bébimért is csak kerekes székkel tudtam elmenni. most várom a másodikat, már régóta szedem vas tablettát, remélem most nem vesztek sok vért és jobban is leszek.
2013. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!