Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Mit tegyek, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés

Egy csomó ismerősömnek, barátomnak mostanában kisbabája születik vagy fog születni és minél többről tudom meg, hogy kisbabája született, egyre rosszabbul érzem magam.. konkrétan féltékeny vagyok. Tudom, hogy sokak szerint 20 évesen még korai lenne, de én már szeretnék anya lenni.. ez az érzés kb 1 éve tart.. a vőlegényem, akivel már 2 éve együtt élek (24 éves) még nem akar babát..

mit tegyek? Várok, várok... de egyre türelmetlenebb vagyok, már én is a karjaimban akarom tartani a kisbabámat, és azt akarom, hogy egy család legyen belőlünk!



2013. júl. 19. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez most hülyén fog hangzani,de türelem nem vagy elkésve semmivel :-) ugyanígy voltam én is :-) 19voltam mikor már tudtam hogy szeretnék babót 20évesen mikor a legjobb barátnőmnek összejött akkor kifejezetten irigyeltem hogy neki már úton van. Párom is látta rajtam és mondta,hogy ő még nem érzi késznek magát... Megpróbáltam megérteni hanyagoltam a témát és ahogy látta hogy ők is hogy készülnek meg várák úgy ő is elkezdett vágyni erre az érzésre és most 22évesen van egy 10hónapos lányunk :-) légy vele türelmes :-) hidd el úgy az igazi ha mind a ketten vágytok rá :-)

U.i. próbáld meg sokat kicsik közé vagy babavárók közé vinni hátha megjön a kedve ;-)

2013. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a pároddal kell megbeszélned. Ha ő nem akar babát, akkor kár rajta filóznod. Mondjuk egy 24 éves pasinak szerintem is korai még. Olyan gyerekek manapság a férfiak :O

A babavállalás pedig nem gyerekjáték hidd el. Nagyon megterhelő mind fizikailag, mind érzelmileg. Eljön a te időd is.

A közösségi oldalakon látod a mosolygós babaképeket, boldog anyukákat, de hidd el, ez nem csak erről szól. Nagyon-nagyon nehéz is egy babával. Persze hatalmas öröm is, de azért nem minden rózsaszin.

2013. júl. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!