Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szetnyilt a gatsebem mit...

Ha szetnyilt a gatsebem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem akarok orvoshoz menni.Kezelhetem valahogy itthon?
2009. okt. 21. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt te sem gondoltad komolyan?? Gondolom nem hiányzik, hogy rosszul forrjon össze, aztán plasztikázni kelljen? Ha szeretnél még a közeljövőben egy jót szexelni a férjeddel, irány a doki!

Begyulladhat, vérezhet stb. Megnézi a doki, ha nagyon durva, akkor ölteni fog! Ha nem vészes, akkor kiír egy hintőpor szerűséget, amivel kezelni kell. Wczés után mosakodás stb.

Menj el, most még megúszod viszonylag könnyen. Később rosszabb lesz.

2009. okt. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

HOnnan tudod h szétnyílt? Varratszedésen túl vagy már gondolom? Vagy még a kórházban vagy?Mert az 5.napon ha felszívódó varratot kaptál, akkor is megnéz a dokid. Ha mindent rendben talál ott, akkor már nem szakadhatsz szét...szerintem.

Ha mégis, húzz vissza a dokidhoz.,de én lehet h máshoz mennék...

2009. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

ne menj vissza a dokihoz, inkabb vard meg, ha mar szetnyilt, hogy repedjen szet a fenekedig. vagy varjjatok otthon ossze. kicsit elfertozik majd, de legalabb a dokit meguszod.

megall az eszem...

2009. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
honnan gondolod hogy szétnyílt? Ha nem vagy biztos a dolgodban , vérzik akkor irány a doki
2009. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly?

Gyermekágyas időszakban mi a túrót csinálsz, amitől szétnyílhat? És hogy gondolod orvos nélkül megoldani?

Jajjjj, szaladj azonnal orvoshoz!!!

2009. okt. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, nem véletlenül találták ki, hogy szülés után pihenni kell! Vegyétek komolyabban!!!
2009. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezt az oldalt! Szegény kérdező feltesz egy kérdést, erre jól legorombítjátok, ahelyett, hogy segítenétek! Nekem is szétnyílt a gátsebem (tükörrel megnéztem, pontosan azért, hogy lássam rendben gyógyul-e), pedig nem voltam felelőtlen, pihentem sokat.Csak sajnos betegen szültem, és egyfolytában köhögtem. Ez bizony nem tett jót a friss varratnak. Nekem felszívódó varrataim voltak, tehát az orvos legközelebb a 6 hetes kontrolon látott. 3 napot voltam kórházban, az alatt még messze nem gyógyul be a seb. Azt mondta doki, hogy mivel csak kis területen nyílt szét nem kell varrni. Napi többszöri zuhany (csak úgy mintha nem nyílt volna szét), Aloe Vera First spray, és gyönyörűen összezárult.
2009. okt. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
persze, kedves utolso valaszolo, teljesen egyetertek azzal, hogy nem kell lehordani a kerdezot, de ha azzal kezdi, hogy nem akar orvoshoz menni akkor kinyilik a bicska a zsebemben...
2009. okt. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mar elmult 2 honapja hogy szultem, es bevolt gyogyulva. Enis megneztem tukorrel es ugy vettem eszre hogy egy kis helyen megnyilt.
2009. okt. 22. 08:41
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! Egyik tegnapi vagyok.

Elmégy orvoshoz? Én mennék a helyedben, nehogy gond legyen.

2009. okt. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!