Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet kérni a szülés megindítá...

Lehet kérni a szülés megindítását?

Figyelt kérdés

jövő hét szombatra vagyok ki írva és Szerdán megyek orvoshoz.Tudom hogy van még egy kis ideje de nagyon nehezen bírom már a terhességet és türelmetlen is vagyok már!!!Nagyon szeretnék megszülni és a karjaimban tartani a babám!!!Ami a legjobban bosszant az az hogy mindenki azt kérdezgeti "egyben vagy még?megszültél már?Mikor szülsz?"!!

Lehetséges kérnem szerdán hogy indítsák meg a szülést?


39+2hkm



2013. júl. 21. 12:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem!

Azt a pár napot már kibirod!Ez nem így működik.Jön majd az a baba,ha úgy gondolja,ne befolyásold!

Légy türelmes inkább!!

2013. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Túl vagy már 39 héten, akkor már az az 1-2 hét...

Amúgy meg miért akarod a természet rendjét megbolygatni? Ha egyszer van a terhességnek egy ideje, akkor azt végig várják. A babák, orvosok egyaránt. Persze, ha minden rendben van.

És addig örülj, míg minden rendben van!

Legyél több türelemmel!:)

2013. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne már! Majd megindul a baba, ha akar.

Gyors és könnyű szülést kívánok!

2013. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el..ezzel mindenki így van!Az utolsó 1 hónap nekem mindkétszer maga volt a pokol.

1 szülésemnél indítottak, mert nem volt minden rendben..örültem mint a majom a farkának..addig a pillanatig, amíg meg nem jöttek az oxitocintól a fájások.Azonnal megbántam..azt hittem ez mindenkinek ennyire fáj ez van..kész..egy picivel jobban fájt volna, komolyan ott halok szörnyet..9 óra alatt megszültem..kész.

2 szülésemnél ugyan olyan tüneteim voltak, még sem indítottak, magától indult be, kiírt időpont után több mint 1 héttel..nehéz volt a túlhordás, minden nappal egyre jobban szenvedtem..de nem érdekelt, csak ne indítsanak!!!És sikerült, magától jöttek a fájások, szépen egyenletesen .Őszintén mondhatom, hogy a legdurvább fájások is, eltörpültek az oxitocinos vajúdáshoz képest.

Én azt ajánlom neked, hogy szorítsd össze a fogaidat, és ezt a párnapot bírd ki, mert ha indítanak azzal csak rákufircolsz!!!!Komolyan!!!

2013. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem a doki megkérdezte, hogy szeretném-e még ma a babát. Igaz már eleve furcsán éreztem magam aznap reggel, és a ctg is majd megvadult. Meg is született délutánra kis segítséggel. Mondjuk én eleve rettegtem a túlhordástól, mivel 2 ismerős is azért vesztette el az amúgy egészséges babáját, mert kèsőn vették észre, hogy már nem tiszta a magzatvíz.
2013. júl. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nálam nem igazán volt különbség oxitocin után és előtt... mindenhogy borzasztó volt. Oxitocin azért kevésbé szerencsés, mert nálunk azért töredezett szét a lepény, benn is maradt egy darab. Ha nem veszik észre és nem szedik ki gyorsan, el is lehet vérezni. Nem akarlak riogatni, bocsi. Kockázat mindig van.
2013. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az indított szülésnél sokkal erősebbek az összehúzódások, míg a természetes szülés sokkal könnyebb és kevésbé fájdalmas. Nekem volt mindkettő, soha többet nem szeretném, hogy indítsák!

37+1 h km

2013. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ne siettesd a dolgokat, ráfázhatsz! Hagyd, hogy a maga útján menjen minden! Kitartás, nyugalom!
2013. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek egy indított és egy sima szülés után. Az indíytás ezerszer fájdalmasabbá teszi a vajúdást, egyszerűen pokoli volt így visszaondolva (az első babámat kellett indítani). Nem mellesleg az indítás következménye rengeteg más beavatkozás, amit amúgy el lehet kerülni, legrosszabb esetben akár császár is lehet a vége...
2013. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a baba jól érzi magát benn, és az anyukával kapcsolatban sincs semmi egészségügyi indok az indításra, normális orvos nem sietteti a dolgokat. Nem véletlenül. Többet árthat vele, mint amennyit használ. Nyugi, lehet, hogy holnap amúgy is megszülnél. Ha meg nem, ennyit már fél lábon is ki lehet bírni. Aludj sokat, pihenj, rendezd el a dolgokat. És legyél még egy picit türelmes.
2013. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!