Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes terhes vagyok. Van...

37 hetes terhes vagyok. Van rá mód, hogy kérjem november végén a szülés megindítását? Mivel a pár egész decemberben Pesten lesz nagyon jó lenne ha megoldható lenne. Amúgy is minden hol kb.2 héttel fejlettebbnek látják a babát.

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Szia!Szerintem az orvosok nem ilyen indok alapján indítanak meg egy szülést.Ahoz orvosi indok kell,veszélyben a baba vagy te.
2008. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
egyet értek az 1-vel .Én 41 hetesen szültem és még akkor se nagyon akarták meg indítani.Majd a doki el dönti,nem te.
2008. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el neméri meg. Ha még nemindul el a szülés akkor annak megvan az oka.!nemszabad oknélkül beinditani és a doki sem fogja megtenni.Ez nemindok hogy valami baja legyen a kicsinek.
2008. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A babák a 38-39. hétre teljesen kifejlődnek, nem híznak/nőnek tovább, minden szervük készen áll. Ismerek olyat, akkor programozott szüléssel szült (igaz, ott a doki miatt, mert a kiírt időpontnál már pont szabin lett volna és nem akarta cserbenhagyni a kismamát) teljesen egészséges kislányt. Ha a dokid belemegy, szerintem nyugodtan. Babádnak nem lehet baja. :)
2008. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem szerettem volna sürgetni,de jobban örülnék ha a párom vinne szülni,mint ha pl. a szomszéd.Szerintem rákérdezek.
2008. nov. 21. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!