Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyibe kerül a germastan...

Mennyibe kerül a germastan kenőcs? És mit érdemes venni még ami a khba kell majd? (gyógyszertári dolog.. )

Figyelt kérdés
37hetes vagyok,meg szeretném venni a dolgokat csak kb menniyt szánjak rá?
2008. jún. 26. 10:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Én körömvirágkrémet használtam a cicire,és nem volt gáz.

Nálunk mindent adtak a kh-ban,ami kell.

2008. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én olyanra gondoltam,hogy tejszaporító tea-hippnatal vagy mecsek tejszaporító tea,babtea-ha nem idulna be a tejem időben és szomjazna-császáros leszek úgy néz ki,faros..

gézlapok,vatta,sebtapasz ilyesmikre gondolok.A recepteket már megkaptam a dokimtól de azokat csak szül után tudom kiválltani de minden más meg szertnék venni,nem a férjemre bízni.Kamilla teát már vettem.Ilynekre lennék kíváncsi.Pl itt tudom,hogy popsikrémet nem adnak meg törlőkendőt.De popsikrémet írt fel a dokim-azt a férjem behozza majd,jah és milyen hintőport érdemes venni a picinek-ezt nem kérdeztem a dokitól..

2008. jún. 26. 10:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Germastan kb. 2000 ft de legjobb ha anyatejjel kened majd be a mellbimbód. Popsikrémet nem kell venni mert az anyatejes széklet nem csipi ki a baba fenekét.

Felesleges előre mindent megvenni mert felét sem fogod használni, majd csak amire szükségetek lesz.

Én is császáros voltam és géz, sebtapasz egyáltalán nem kellett.

2008. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A gézt sebtapaszt a babának gondoltam...gondolom nekem adnak,csak ha hazajövünk nem szeretném ezzel kezdeni....mondjuk ezt tényleg meg tudja venni a férjem még a khban vagyunk..és a teák??Esetleg gondolkozom homeos bogyón-császár után is van-monjuk azt is ráér ha már biztosabb,hogy nem fordult be.nem?
2008. jún. 26. 11:00
 5/5 A kérdező kommentje:
KÖszönök mindent ,vettem garmastan krémet 1200ft volt.
2008. jún. 26. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!