Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik popsitörlőt használjáto...

Melyik popsitörlőt használjátok ami jó minőségű és olcsó? Amikor már nem használtátok a gyógyszertári babaápolási szereket, melyke "bolti" vált be?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dm-es (699/ 2 csom), Rossmanos (599/ 2 csom), Müller-es (1699/ 6 csom).

Nekem ezek jöttek be.

2009. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-est használom. Olcsó és jó. Habfürdőből és samponból a Gabi bevált nekünk. Krémet még nem használunk, ha kiszárad néha a kis bőre, a popsikrémből kenek rá. Abból még mindig a gyógyszertárit használjuk.
2009. febr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

amikor már nagyobbak voltak a gyerekeim, akkor nekem munkanélküli lett a férjem, és hírtelen váltottam a Níveáról, és a Johnsonról a Tescosra. Gondoltam kipróbálom, ha esetleg később nem lenne a drágábbra.

Mind a kettőnél tökéletesen bevállt, annyi a külömbség, hogy egy kicsit vékonyabb, mint a többi, és nedvesebb.

A DM-essel nekem az volt a problémám, hogy túl vastag, és kicsik a lapjai.


Fürdetőből a Gabi vált be nálunk, most is azt használjuk.

popsikenőcsből pedig a Nivea pelenkakiütés elleni krémet, ami igaz drága, 7-800 Ft körül van,(pontosan nem tudom, mert rég volt már).de sokáig elég, akár 3 hónapig is.


3 és 4 éves gyerek anyukája.

2009. febr. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Huggies törlőkendő vált be a legjobban. Szerintem minőségben a legjobb, és az ára is tűrhető. most a Dm-ben három csomag ára 1150 ft. A Lidlben a Sevena sem rossz, de az vékonyabb és az elsőpár kendő kicsit száraz, az 300 ft körül van.
2009. febr. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán használok popsitörlőt,csak szinte utazáshoz.Akkor is a tescosat veszem,olcsó és jó!Ráadásul az én fiacskám sokszor és sokat kakilt,legalább 5 törlőkendő kellett volna hozzá.Odaviszem a csaphoz lemosom a popóját langyos vízzel,és átmosom naturlandos fürdetőkrémmel.Előnyei:olcsó,környezetbarát és biztosan nem károsítja a baba bőrét.Ja és most 8 hós a babám,és élvezi ha a popsiját mosom.

A többi "bolti"illatszer pedig itt áll születése óta,mert mi mindenből a patikait használjuk!Illetve találtam egy testápolót sanatopic néven a patikában,az sem allergizál.

2009. febr. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem tapasztalatból beszélek, viszont az összes ismeros kismama a DM-est ajánlotta.

Én vettem egy akciós pamperst is, mert nagyon olcsó volt, meglátjuk, hogy fog beválni.

2009. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Gabi termékek váltak be legjobban
2009. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,én a DM fehér popsitörlőt,a babylove pelust használom(50db 1990Ft),nekem ezek váltlak be.Fürdetőből még így 3 hónaposan a gyógyszertárit használom,mert elég száraz a baba bőre.De szerintem maradni fogunk a dmes cuccoknál
2009. febr. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, sokat segített!
2009. febr. 15. 09:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a gyógyszertári fürdetőtől lett koszmónk :( !

Kipróbáltam a Johnson's-t,attól semmi baja!


Popsitörlőt én fél éves koráig Nivea-t használok,utána a DM-est!

2009. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!