Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésbeindító szexnél mi a...

Szülésbeindító szexnél mi a lényeg: a sperma vagy az orgazmus?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha szexelünk a férjemmel, közben persze abban is bízva, hogy ez hátha beindítja a szülést, akkor mi kell a szülés beindulásához? A sperma indítja be, tehát az a lényeg hogy a férjem belém menjen, vagy az orgazmus indítja be, tehát az a lényeg, hogy nekem legyen orgazmusom? Tudom, hogy nem mindenkinél indítja be a szex a szülést, de mégis melyik "tényező" a kiváltó ok? A sperma is elég önmagában, vagy az én orgazmusom kell hozzá, esetleg mindkettő? Köszönöm.
2013. júl. 23. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő..a spermában olyan anyagok vannak,amelyek felpuhítják a méhszájat,az orgazmus pedig beindíthatja az összehúzódást.Én így olvastam-ill. hallottam.Mi nem alkalmaztuk,nálam magától indult be a szülés 40+3 hetesen.

Könnyű szülést neked,és sok sikert az együttléthez :)


3 hónapos fiú anyukája

2013. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő kell? Akkor esetleg ha a szex nem jönne ösze, vagyis nekem nem lenne orgazmusom, akkor elvileg az is jó lehet, ha itthon maszturbálok, mikor a férjem nincs itthon?
2013. júl. 23. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálni meg lehet..ha a baba már amúgy is ki akarna bújni akkor szerintem elég hozzá az orgazmusod is.De ha még úgy érzi a babád,hogy nem jött el az ideje,akkor bármit csinálhat(sz)-tok,nem fog jönni.De azért sok sikert :))
2013. júl. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első jól mondja. A spermában levő prosztaglandin hormonnak méhszáj puhító hatása van (a szülés indító zselé kapszula is ezt tartalmazza, csak valószínűleg nagyobb dózisban, illetve azt nem tudni pontosan, hogy a Te férjedé épp milyen koncentrációjú, no meg a nők sem azonosan reagálnak).

Az orgazmusnál jócskán összehúzódik a méhed, de szerintem nem jobban, mint egy intenzív jósló fájásnál.


Három szülésemből kétszer próbáltunk így indítani, illetve a másodiknál nem is ez volt a cél, kívántam én is a szexet, de mindig csak annyi történt, hogy 2-3 órával később pár órán át tartó jóslóim lettek tőle.


A dokim is javasolta a harmadik babámnál, akit túl hordtam, hogy naponta akár többször is legyünk együtt (mi sem egyszerűbb két kisgyerek mellett :), de nem sikerült.

Dokim szerint a babák akkor jönnek, amikor akarnak, és ezek a "rásegítő praktikák" csak akkor működnek, ha amúgy is pár órán belül megindult volna magától.

2013. júl. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom hogy a méhszájam nyitva van-e vagy zárt, akkor merjünk szexelni? (fertőzésveszély miatt kérdezem)
2013. júl. 23. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, és én is úgy tudom, hogy mind a kettő kell hozzá. Nekem együttlét után kb 20 perccel jött az első fájás, bár akkor még nem voltam benne biztos, hogy az az :-) Ez fél 11 körül volt és éjfélre rendszereződött 6 percesre majd fél 1től jöttek az 5 percesek és 6:40kor meglett a kislányom :-) Hányadik hétben vagy? Nekem pont a 39.héten született meg :-)
2013. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok

A méhszáj lehet nyugodtan nyitva, a babát a zárt magzatburok védi a fertőzésektől, nem a méhszáj.

2013. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!