Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Orgazmus, mint szülés beindító?

Orgazmus, mint szülés beindító?

Figyelt kérdés

Kinek mennyire vállt be? És ha bevált mikor érezted a fájásokat orgazmus után?

Köszönöm :)


2012. aug. 3. 08:38
 1/5 anyács ***** válasza:
Én rajta voltam az ügyön, de nem jött be:)
2012. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre biztos különböző válaszokat kapsz, de mi apával 40+2 naposan "végső elkeseredésünkben" :) fordultunk ehhez a módszerhez és az volt a lényeg, h ne csak neki legyen jó :) Már akkor , utána éreztem görcsölgetéseket...de napokkal előtte is voltak hosszú jóslóim, na mondom...ez is kevés volt.... És éjfél körül mégis beindult a dolog:)
2012. aug. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is csak az orgazmus, hanem a spermában van állítólag valami, ami beindíthatja a szülést.

A férjem kb. a terhesség felétől nem volt rá hajlandó, szóval mi nem próbáltuk ezt ki. 1 hete túlhordtam a lányom, már én is megtettem volna mindent, szóval napi több alkalommal is elrendeztem magam, mégsem indult be a szülés. Nekem a terhestorna segített. Bár gondolom, már nagyon érett volt a dolog, mert azt is minden nap csináltam, és addig semmi hatása.

2012. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A spermában levő anyag méhszáj érlelő hatású.


A másodiknál elég sokszor volt orgazmusom a végén,mégis 1 hét túlhordás volt. A harmadiknál a szex utáni 2. napon született meg a lányunk,de ez inkább annak köszönhető,hogy bebeszéltem magamnak,hogy úgy is túlhordom,meg talán a petrezselyem zöldnek is van hozzá némi köze- rég vágyott töltött kacsát csináltam vasárnap ebédre,jó sok p. zölddel,abból jól bezabáltam,másnap hajnalban kezdődött a szülés. A zöld fűszer (bazsalikom,petrezselyem zöld,zöldség zöld,oregáno...stb) fokozzák a méhtevékenységet.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,13hkm

2012. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunka férjem 5hétre elutazott mikor 34 hetesvoltam:(Mindennap azon agyaltam csakmegvárja...


Apa pénteken éjjel érthaza (2nappal előtte kezdtem jóslózni éjjelente) hazaért és onnantól semmi fájás:( (tuti hogy megnyugodtam..)


Suombat este egymásnak estünk, egy végig aludt éjszaka utánszintesírva keltem, nem szültemmeg reggelre....15percmúlva jött azelső fájás, és délutánra megszületett! :) Csak tekintettel volta nagytesóra is,mertaznaprapont nyagszülőnapvolt tervezve:)


Nálunk 10óra múlva kezdődött:)

2012. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!