Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Péterfy kórházban fogadott...

Péterfy kórházban fogadott orvos nélkül mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Èn februàrban szültem ott, profi kedves orvoscsapat. Felkészültek voltak, ès nagyon kedvesek.A csecsemősöket is ki lehet birni...de mindenképp alapitvànyi szoba.borzalmasak voltak az esték mert a viii.ker is odatartozik ès a làtogatàsi időt nehèz volt betartatni.... Következő babàm is ott fog születni...
2013. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én is a VIII. kerületben lakom, ismerem ezeket a "népeket".

Igazából arra lennék kíváncsi, hogy a nem alapíványi szoba az milyen? Ha nem jut alapítványi, akkor hogy van lehetőségem zuhanyozni, ételt tárolni (hűtő), melegíteni (mikró), és hány embert zsúfolnak össze egy szobába?

Köszönöm!

2013. júl. 27. 11:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Én majd csak a jövő héten szülök ott, de voltam szülőszoba látogatáson. Hűtőt, mikrót nem láttam a sima szobákban, zuhany, WC a folyosó végén... Max. 3 ágyasak.

Ha lehet én is alapítványiba megyek.

2013. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót. Folyosón sincs hűtő / mikró? Az előző babám a SOTE I.-n született, ott minden szobában volt hűtő és egy mikró meg sterilizáló folyadék a szobában... Az úgy tök jó volt. Így hogy van lehetőség pl. mellszívót is sterilizálni? A kaját még megeszem hidegen, de azért jól jönne :).
2013. júl. 27. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Szia!mindkét gyerekem ott született,bár fogadott orvosnál,de ha nincs orvosod is nagyon kedvesek és az összes szülész orvos nagyon jó és a szülésznők is nagyon kedvesek.A csecsemősök előtt meg le a kalappal,ha mersz segítséget kérni,akkor segítenek,velünk nagyon sokat foglalkoztak,volt,hogy éjjelente 3 óránként mentem,masszírozták a mellem,hogy beinduljon a tej,nappal is bármikor segítettek,mindent megmutattak.Mostanában már szoptatási tanácsadók is dolgoznak és ők is sokat segítenek,nálam volt olyan,hogy 2 órát is egyfolytában ott voltak és megmutattak több szoptatási pózt,vitték lemérték a babát szopi előtt,után.Érdemes alapítványi szobába menni,mert különben a sima szobákban nincs bent a wc és semmi nincs bent,a közös wc az nagyon gáz,a tusoló egész tűrhető.Az alapítványi szoba 2 ágyas 5000éjszakánként az 1 ágyas pedig 8000,de megéri,mert elég jó a fürdő és naponta takarítják.Sterilizálni nem tudsz a szobába,de ha megkéred a csecsemősöket megcsinálják neked ,ebben biztos vagyok,ha nem naponta valakivel hazaküldöd és kész.Remélem segítettem
2013. júl. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en harom honap mulva szulok es nincs orvosom,jo tudni h alapitvanyi szoba is van amiert fizetni kell,ezt mikor kell eldonteni h hova tegyenek? mikor megyek szulni mar adjam a penzt? :/ hogy lehet menni szuloszobalatogatasra meg eleve szobalatogatasra kismamakent? azert is kell fizetni?
2013. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A honlapjukon van babavàrò tanfolyam annak keretèbe van szülőszoba làtogatàs.Cser Katit kell keresni ha jòl emlèkszem..alapitvànyi szobàt a szülèsnel kell jelezni ha van hely odatesznek...
2013. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja ès fizetni utlag kell banki atutalàssal...
2013. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
megvan már a baba? :)
2013. okt. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést, megvan a bébi :)))

Volt egy tündéri szülésznőnk, és minden a legnagyobb rendben ment, nagyon kedves és segítőkész volt. Doki csak az elején volt, megvizsgálni, meg a legvégére esett be egy másik, de ő is nagyon rendes volt, szóval semmi okom a panaszra.

Aztán utána az osztályon már egész más volt a hangulat... Csecsemős nővérek között akad 1-2 igazi rosszindulatú banya, de amelyik aranyos az meg a végletekig az, szóval minden nap más volt.

Sima szobába kerültem, de nem volt rossz, mert az egyik anyukával hamar összebarátkoztunk, jókat beszélgettünk, könnyebben telt az idő.

Összességében rosszabbra számítottam. A babám meg egy kis tünemény, eszik, alszik, nincs vele semmi gond :).

2013. okt. 20. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!