Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Sote II szülészetre beengedn...

A Sote II szülészetre beengednek látogatóba 3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Most kőszívű leszek: nem. Nem azért, mert nem szeretem őket, vagy bármi bajom lenne a gyerekekkel, de a kórházi látogatás nálam olyan, hogy oda gyerek nem igazán való. Persze, megértem a szülőket, akik megmutatnák a kistesót, de azzal is számolni kell, hogy egy 3 éves kisfiú/kislány hamar elunja a dolgot, neki annyira nem különleges élmény a kistesó meglátogatása, mint a szülőknek. Így ha apuka szeretne benn tölteni anyával és a kistesóval fél órát, egy órát (nem tudom konkrétan mennyi a max. látogatási idő a SOTE II-n), abból hamar türelmetlenkedés lesz, ne adj' isten hiszti, és szerintem, pont a többi kismamának és látogatónak ez az, ami nem hiányzik. (Saját szememmel láttam, igaz, a Margit Kórházban hasonló eseteket, és volt rá precedens, hogy a gyerkőc /konkrétan kisfiú volt/, ott kezdett el torka szakadtából üvölteni azon a kis folyosón, ahol a látogatás zajlik, hogy ő már unja és csokit akar enni/.

Az viszont részemről elfogadható, hogyha a szülők teszem azt, pl. a büfében találkoznak, de a szülészetre nem engedném fel a kicsiket.

(Ha jól emlékszem, anno, mikor az unokahugimat megtámadta egy kutya, én még 7-8 éves kislány voltam, de nem engedtek be a gyermekintenzívre. Ha jól rémlik, ez a Madarász utcai kórház volt.)

2013. júl. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
A szülészetre apukát se engedik be, mármint a gyerekágyas osztályra, bár lehet, h most máshogy van az átalakítás alatt. A terhespatológiára nem mehet be 14 év alatti gyerek.
2013. júl. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
A gyermekágyas osztályra? Oda senkit sem engednek be. Van egy üvegajtó, azon keresztül láthatják az újszülöttet, és ki lehet hozzájuk menni a baba nélkül. Ott lehet 3 éves is, bárki.
2013. júl. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!