Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki tud esetleg olyan...

Valaki tud esetleg olyan homeopátiás készítményt, vagy akár mit amivel vissza lehet tartani a koraszülést?

Figyelt kérdés
Az első fiam 34.-hétre született,nagyon vizes voltam,magas volt a vérnyomásom,és a szülésnél (császár) derült ki hogy elhalt a méhlepény.Szeretnék felkészülni hogy a következőnél ne legyen ilyen probléma.Aki tud ajánlani valamit,vagy van tapasztalat az írjon,legyen olyan kedves!

2013. júl. 26. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szer, ha egy szülés beindul, azt semmi nem tudja visszatartani. Alkati szerrel (személyre szabott terápia homeopata orvosnál) viszont meg tudod támogatni a szervezeted, hogy a lehető legideálisabb helyzet álljon fenn és ne induljon meg a szülés.
2013. júl. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm,igen,valami ilyesmire gondoltam...
2013. júl. 26. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A koraszülésnek több oka is lehet, ezért nem lehet adni semmiféle szert a megelőzésre.

Amivel megelőzheted:

- elmész fogorvoshoz, és rendbe teteted a fogaidat, hogy semmiféle gyulladás ne legyen a szervezetedben

- nagy ügyelsz, hogy ne kapj el hüvelyi fertőzéseket (érdemes leoltást csináltatni az utolsó trimeszterben - mert ez nem mindenhol automatikus)

- vérnyomásra, cukorra nagyon odafigyelni, és ezeket gyógyszerrel kezeltetni, ha kell

- nyíló méhszáj esetén sokat pihenni, feküdni, semmi megerőltetőt nem csinálni


Első babámat én is 34. hétre szültem, már nyitva volt a méhszájam, az okok nem tisztázottak.

A másodikkal most már a 37. hétben járok.

2013. júl. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!