Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Édesanyám ott lehet velem a...

Édesanyám ott lehet velem a vajúdáskor?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és 26 hetes terhes.

A párom külföldön dolgozik-és bár kért szabadságot arra az időre,amikor a babánk születik-előfordulhat,hogy hamarabb jön a pici,akár csak pár nappal,és akkor ő még nem lesz itthon...

Nagyon félek a szüléstől,és szeretném,ha lenne mellettem valaki támasznak,aki közel áll hozzám.

Arra gondoltam,hogy ha a párom nem ér haza,akkor megkérném anyukámat,hogy a vajúdásnál ő legyen velem.

Az érdekelne,hogy ezt engedik-e a kórházban illetve nem néznek-e furcsán egy ilyen kérésnél?


Előre is köszönöm mindenkinek!


2013. júl. 30. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Te döntheted el, hogy ki legyen bent melletted.

Boldog babavárást!

2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, bent lehet!
2013. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ hol. Ahol beengednek kísérőt, ott bárki lehet az, nem néznek furán ne aggódj.

De pl. a Szent Imrében nem mehet be senki a vajúdás alatt, csak mikor már a szülőszobára mész.

2013. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kerria ***** válasza:

Szent Imrében csak a szülésnél lehet jelen az általad választott személy. Vajúdásnál külön szoba van, ahol a többi kismamával lehetsz.


Gondolom kórház függő, kérdezd meg vagy a választott dokidat, vagy a kórház szülészetét, hogy ott hogyan megy ez a dolog.

2013. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a második szulesnek volt bent Anyu, nem néztek furan, előttem is volt màr, aki az Anyukajaval ment szülni! Férjem szintén külföldön volt! Azért a következő vizsgalatnal kerdezzd meg a dokit, hogy mit engednek a kórházban!

2013. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze, veled lehet. Velem is az anyukám volt bent végig a szülésnél.
2013. júl. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annó amikor nagynéném szüle a fiát akkor a testvére volt vele mert a férj nem mert bemenni. Ahol engedik az együtt szülést ott bárkit választhatsz akár barátnőt is.
2013. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem anyukám, és a férjem is bent volt végig. (Bp., Bajcsy)
2013. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.A SOTE II-n fogok szulni :-)
2013. aug. 1. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!