Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha már fájdogál a derekam, és...

Ha már fájdogál a derekam, és menszis érzés is van a hasamban, az jelentheti hogy hamarosan jön a babó? Vagy túl is hordhatom akár?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött,majd hirtelen nagyon fájni kezdett.Sok egészséget kívánok!
2009. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm

ja és hanyadik hétben voltál?

azt elfelejtettem irni, hogy én 37 hetes vagyok.

2009. okt. 24. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez már a 36. héttől van, 3x volt vaklárma is, mégsincs még kint a babóm.

40+2 km

2009. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most vagyok 37+2 és nekem mostanában egyre gyakrabban van derékfájásom, hasgörcsöm, mint mikor megjön. Kíváncsi vagyok, mikor lesz belőle vmi. Ma volt az első alkalom, hogy úgy fájt, végig futott az agyamon, mit tegyek még össze, mielőtt bemegyek a kórházba. Persze a pakkom kész, de van még egy-két apróság (pl ásványvíz, szőlőcukor, amiket nem tettem még be, a baba hazajövős ruháit a szekrényéből kitettem szem elé apának, az ékszereket leveszem, mielőtt bemegyek, atb.)Lehet, hogy még hetek, de lehet, hogy hirtelen jön a dolog... Könnyű szülést! ;)
2009. okt. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is éreztem ilyet, mégiscsak 41+1 szültem. Méghozzá megindította a doki, mert még akkor sem akart magától megindulni!!!
2009. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

este elment a nyákdugom.

kiváncsi vagyok, hogy akkor most beindul e.... áááááá

ez most már izgalmas :)

2009. okt. 25. 10:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én holnap leszek 37 hetes, pár napja nekem is fáj a derekam+olyan érzés van benne, mint rmikor mensiztem!

Nagyon izgulok!

2009. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!