Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet feldolgozni azt...

Hogyan lehet feldolgozni azt az égést, ha szülés közben, nyomáskor kiürül a végbél tartalma is? Akik voltak hasonlò helyzetben, mit gondolnak erről?

Figyelt kérdés
Sajna, az elõzõ szülésemkor ez megtörtént velem,ami nagyon megviselt lelkileg. Jelenleg mástól sem parázom, csak attól, hogy újra megnyílik a föld alattam.
2013. aug. 9. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
áááá ne foglalkozz vele! nálam is így volt, sőt a dokim a végén hálát adott magának amiért felvette a műtős köpenyt mert nyomáskor nem csak szilárd dolog ürült... elég gáz volt de tudom nagyon jól hogy sokszor találkoznak ezzel és nem fogod tudni elkerülni úgysem. lehet hogy a következő szülésednél semmi nem lesz. első szülésemkor nekem sem volt.
2013. aug. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Lányomnál bepisiltem, fiamnál meg nem volt idő már beöntésre így hátsófertályt kiürültem.Ez egyáltalán nem ciki..én nem érzem annak.Ez van, ez ezzel jár.Sokkal fontosabb hogy a babával mi van, utána meg szépen letakarítanak..felesleges ezzel foglalkozni!
2013. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Első szülésnél velem is megtörtént. Semmi égő nincs benne a világ legtermészetesebb dolga. Nekem a dokim szótlanul odapattant és felszedte. Igaz, ő teljesen természetesség párti, ezért nem kaptam sem beöntést, sem borotválás nem volt, semmi ilyesmi.


Ha ezen aggódsz, akkor kérj egy beöntést.

(Bár már olyat is hallottam hogy valaki beöntés ellenére is még ürített valamennyit, sőt, volt ennél cifrább sztori is, ami miatt szerintem beönts nélkül a legjobb. Na azt nem írom le, nehogy még jobban aggódj :)


A második és harmadik szülésemnél viszont nem jött semmi, szóval lehet hogy Neked se fog.


Szép szülést!

2013. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Igaz ez nem velem történt, hanem anyukámmal mikor engem szült császárral!!, hogy szülés után beöntést adott neki egy nem normális nővér és leszállt volna az ágyról, de már késő volt és a padlóra ment a dolog.Senki nem jött segíteni neki, hanem neki kellett föltakarítani, hasi sebbel, kapcsokkal....anno 27 éve volt ez.Mondta, hogy égő volt mert voltak mások is a szobában, de ez van.Túlélte a dolgot.
2013. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem a második szülésemnél történt, de mivel senki nem reagált rá semmit, csak a szülésznő egy laza törléseel eltávolította, ezért nem éreztem olyan cikinek, nem hagyott bennem maradandó nyomot.
2013. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ezen ne aggódj, 1 éve szültem és nálam is történt "baleset" én is szégyeltem magam egy picit kértem is a bocsánatot a doki meg mosolyogva azt mondta "na de anyuka semmiért sem kell bocsánatot kérnie ez természetes" a szülésznő pillanatok alatt leszedte a szülőágyról, úgy hogy észre sem vettem, sőt a szülés alatt vagy kétszer is megtörtént :) nem kell felvenni. :)
2013. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%
ocs, ha nem segítek, de szerintem szard le...
2013. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Lányok, ti hogy vettétek észre, hogy becsúszott valami? Én csukott szemmel nyomtam, nem is tudtam volna ilyesmire koncentrálni. Egyébként ez szerintem teljesen természetes, az nem lenne az, ha bárki megjegyzést tenne miatta.
2013. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Igaz, én csak bepisiltem, de az a nagy igazság, hogy akkor kisebb gondom is nagyobb volt annál, hogy ezzel foglalkozzak. Ne tedd Te sem, ez természetes, mindenki tudja, hogy nem direkt csinálja az ember. Ha jön, hát jön. Könnyű szülést Neked! :)
2013. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kérjél beöntést- az nem fáj- nem is kellemetlen- kiürül a bélrendszered és szülés közben nem kerülsz ilyen számodra kellemetlen szituba.

Egyébként hidd el, hogy a legkevésbé sem izgatja menet közben se a dokit, se a szülésznőt, ha odakakálsz véletlenül... Mivel a vastagbeledet nyomja a gyerek mikor éppen kifele jön, természetes ingert érzel- sőt akkor nyomsz jól, ha a végbél is nyílik...

Nekem minden nyomásnál onnan látta a dokim, hogy jól csinálom-e...


Ez van- ez természetes dolog- mégha te cikinek is érzed, hidd el, hogy a világon senkit nem érdekel. Ők nap mint nap látnak ilyet, teszik a dolgukat és eltakarítják, lepedőt cserélnek alattad és észre sem veszed.

2013. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!