Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek így mikor indulhat...

Szerintetek így mikor indulhat be a szülés? 36 hetes vagyok, bő egy ujjnyira nyitva a belső méhszáj, van egy 1,5 évesem aki mellett nem nagyon tudok pihenni és már nagyon lent van a pocim és a baba?

Figyelt kérdés
A derekamban sokszor érzem azt a bizonyos érzést ami az első terhességnél a fájások beindulásának kezdetén volt, viszont egyáltalán nem keményedek! A baba kevésbé aktív már 1 hete amióta teljesen beilleszkedett. A doki 2 napja azt mondta hogy azért próbáljam még bent tartani a babát, mert picike. Szerintetek?
2013. aug. 9. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem (nem szentírás) pá nap múlva szülsz. én sem keményedtem.
2013. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz segítséget kérni valakitől, legalább egy hétre? Mert akkor már betöltenéd a 37 hetet, onnantól nem számít koraszülöttnek a baba. Tudom, hogy nehéz ilyen kicsi mellett pihenni, de azért valahogy próbáld meg - akkor is, ha nincs segítség, mert muszáj. Egyébként akár még túl is hordhatod, bármi lehet. Drukkolok, hogy jól alakuljon!
2013. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam, nekem a 30. héttől lett Cg: 2111 méhszájértékem sokat keményedtem, és minden nap több órás erős jóslóim voltak leszállt korán a hasam már a 33. héten be volt illeszkedve a baba. Én sem tudtam pihenni semmit állandóan futnom kellett a kisebbek után akik 3 és fél éves, és két és fél évesek, és egy nagyobb 10 évesem is van itthon, ahhoz képest, hogy negyedik baba, túlhordtam meg kellett indítani a szülést, a méhszájam meg sem mozdult erről az értékről, hiába az oxitocin méhszájlazító injekció és az orvosom hiába adott bele apait anyait fél óránként durván vizsgált, több órás vajúdás után megcsászároztak.
2013. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!