Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » C2100as méhszáj mellett lehet...

C2100as méhszáj mellett lehet házaséletet élni? Az orgazmustól nem indul be a szülés, vagy nem tágul tovább a méhszáj? 35h

Figyelt kérdés
2010. ápr. 11. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Második terhességemmel ma vagyok 40 hetes. Februári vizsgálatnál már C2100as volt a méhszáj - örültem, mint majom a farkának, mert a doki azt mondta, h szerinte nem lesz túlhordás. Hát azóta már volt annyi orgazmusom, hogy csak na (elméletileg amúgy nem az orgazmus, hanem az ondó indíthatja be), de még mindig egyben... Szóval nálunk nem a válasz.
2010. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szintén 35 hetes, 2100 méhszájjal. Az orvos nem javasolta a szexuális életet. Mi bizony leálltunk. Senkinek sem élvezetes már így. De mindenki más.
2010. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetes kortól 2110 volt a méhszáj, de nem lettünk letiltva a szexről. 37 hetesen már 2221 voltam , de a bébike kivárta szépen a 40.hetet, és í kiirt időpontban született pont,akkor viszont mindösszesen 3 óra alatt :)
2010. ápr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már a 24. héten 2100 volt a méhszájam. Igaz, többedik terhesség, ezért nem lettem eltiltva. Rendszeresen élünk is házaséletet, és már 33 hetes vagyok, de nem nyílt tovább a méhszáj (legalábbis 32. hétig nem). Az orgazmus és az ondóban lévő prosztaglandin sem hirtelen tágítja a méhszájat, maximum szép lassan, ami 35 hetesen már nem is lenne tagédia. Úgyhogy hacsak az orvos nem tiltotta meg, bártan élvezzétek, hogy most még lehet! A szülés után 6 hétig úgyis tilos, épp elég lesz azt kibírni!
2010. ápr. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem mondott az orvos semmit,a védőnő mondta hogy most inkább bírjuk ki,meg pihenjek.

És egyik nap volt rózsaszínes folyásom egy csepp,és ez miatt se mertük azóta,mert amikor először volt ilyen folyásom,akkor nyílt ki a méhszáj.

De mondjuk már nem lenne a babának baja,ha előbb érkezne meg.

Köszönöm a válaszokat!

2010. ápr. 12. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!