Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ti meddig véreztetek spontán...

Ancsi0321 kérdése:

Ti meddig véreztetek spontán szülés után és a gátsebetek meddig fájt? Én 3 hete szültem, de még mindig sajog, hasogat, lüktet a gátam, pedig csak 3 külső öltésem volt.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 13:26
 1/9 gabszem ***** válasza:
engem kívül belül sokat varrtak, kb 2 hétig nem tudtam leülni, a gátseb az pár napig fájt csak.
2013. aug. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gabszem ***** válasza:
ja és kb 4 hétig véreztem, de szülés után 6 héttel megjött a mensim.
2013. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig véreztem aztán még kettőig pecsételtem. A gátsebem több mint egy hétig fájt lépni alig bírtam, pedig csak 2 öltésem volt.Nekem picit begyulladt.
2013. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3 hét múlva már tudtam ülni :)

most 4 hónap telt el, törlésnél, mosakodásnál sem kell már odafigyelnem, igaz nem tépkedem ott a bőrt, de sztem már nem érzékeny egyátalán.

2013. aug. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kb 3 hétig véreztem, utána már csak enyhe barnázás volt.

Gátmetszésemmel szerencsém volt, 1-2 napig fájt picit, amíg ültem, aztán semmit nem éreztem.

2013. aug. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 hétig véreztem. A sebem nekem is fájt, kívül-belül varrtak. 2 hétig egyáltalán nem tudtam ülni, állva ettem, állva csináltam mindent csak ne kelljen leülnöm, mert sírva fakadok. Ezután még egy jó pár hétig sajgott, belenyilallt néha.
2013. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mire elmúlt a vérzés, megjött a menzesz. A gátseb hetekig fájt, de egyre kevésbé.

A hat hetes kontrollra már semmi bajom sem volt. Kitartás, nemsokára elmúlik.

2013. aug. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt kb. 2 hétig...és gyakorlatilag az ágyban alig tudtam oldalra fordulni..azt hittem sosem gyógyul be. de már a második babát várom :) szóval túléltem :D
2013. aug. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is 3 hete szültem, de már kb. 2 hete tudok rendesen ülni és nem fáj. Nekem sok öltésem van (ha megvannak még), végig repedtem. Rendes vérzés kb. 1 hétig volt, utána egyre világosodott a "cucc". Most is van még, de halvány.
2013. aug. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!