Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor voltatok először úgy a...

Mikor voltatok először úgy a párotokkal spontán szülés után, h. már nem fájt, élvezted?

Figyelt kérdés
már 3hónap telt el és egyszerűen egy ponton megáll a dolog,mert annyira fáj,h.nem megy:(
2012. okt. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Miután elmúlt a vérzésem,a 4. hét után.Jóóó volt!!!!9 hós császáros kis csajszi anyukája!
2012. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én két hét után másztam rá a férjemre, a vágy erőteljesen megvolt, és aztán pont ahogy Te...


Vettem síkosítót, pár alkalommal használtuk, aztán kb egy-másfél hónap alatt járatódott be újra annyira, hogy el tudtuk hagyni.

2012. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 3x szültem, és 6 hetes kontroll után voltunk együtt először, és nem volt gond, jó volt.


Esetleg síkosító? Vagy ha nagyon fáj, lehet érdemes lenne visszamenni a nőgyógyászhoz. Volt egy ismerősöm, akinek begyulladtak a varratok. Felvágták újra, és kitisztították, összevarrták. Pár hét múlva rendben is volt.

2012. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
7 hét után próbálkoztunk, már akkor nem fájt, de az élvezet nem volt az igazi.Akkor jött vissza a libidóm miután először megjött, na akkor igazán jó volt és nagyon élveztem.Kb.12 héttel szülés után lehetett.
2012. okt. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9 hónapja szültem, és kb. 1 hónapja tudom azt mondani, hogy minden olyan mint előtte.
2012. okt. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 héttel utána, az első együttlétkor. :)
2012. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!