Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült, vagy szül valaki...

Szült, vagy szül valaki mostanában Dunaújvárosban?

Figyelt kérdés

Nem fogadtam orvost, így az ügyeletesnél fogok szülni. Még van időm a szülésig, január 7-re vagyok kiírva, de már nagyon sokat gondolkodom a szülés folyamatán. Az "elméletet" tudom, de vannak még kis kérdőjelek a fejemben:).


Például Dunaújvárosban van lehetőség labdán vajúdni? Kapok hálóinget szülésnél, vagy a sajátomban kell lennem? És mikor megszületik a kisfiam rögtön rám teszik, vagy ez ott nem divat? Megvárják amíg abbamarad a köldökzsinór lüktetése, vagy rögtön levágják? Apás szülést szeretnénk. Elvághatja a köldökzsinórt a férjem, vagy a szülész csinálja?

A szülőszobáról, hogy kerülök ki:)? Van lehetőség baba-mama szobába kerülni? Vinnem kell a picúrnak pelenkát, vagy azt kapunk?

Remélem nem kérdeztem butaságokat:$?!


Nektek milyen volt Dunaújvárosban szülni? Melyik orvos volt bent? Fog valaki december végén, január elején szülni?


Előre is köszönöm a válaszokat:)!


2009. okt. 28. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdem az első kérdéseddel.Lehet labdán vajúdni,hálóinget is kapsz.Ezeket a dolgokat kérned kell mert ez mindenkinél más.A szülőszobáról rögtön abba szobába visznek,ahol majd a babával leszel,de csak reggel hattól,este (azt hiszem)tízig.A babának mindent vinned kell.Nem kaptál a védőnődtől egy papírt amin rajta van,hogy mit kell bevinned?
2009. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Még nem kaptam ilyen papírt. Lehet, hogy azért mert még csak a 30. héten vagyok:o?

És automatikusan adnak érzéstelenítőt, vagy csak akkor ha kérek?

Köszönöm a választ:)!

2009. okt. 28. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia igaz én már egy éve szültem de ha adhatok egy tanácsot és anyagilag esetleg belefér akkor fizetös szobába menj minden kéznél van tusolo mosdo a kaját is beviszik ki se kell tenned a szobábol a lábad. EGY NAP KÉTSZER JÖNNEK BE TAKARITANI FERTÖZÉS VESZÉLY NULLA .Az sem mellékes hogy a baba végig veled van te visheted le még fürdésre is ha akarod leviheted éjszakára de nem muszály a többire nagyjából az elöttem válaszolo már irt. orvosrtól hát nekem volt fogadott dokim de nem volt itthon igy más jött be helyette akit ő megbizott igy én a Kolos dokinál szültem nem biztos hogy igy kell irni a nevét bocsi érte de meg voltam vele elégedve hirtelen ennyi ha valamit még szeretnél kérdezni irj nyugodtan privit üdv Zsani
2009. okt. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!