Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki mostanában szült Dunaújvár...

Aki mostanában szült Dunaújvárosban, milyen tapasztalataitok vannak. Kinél szültetek, milyenek voltak a szülésnők?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 3,5 éve szültem,azóta átépítették a szülészetet,és szebbek a szobák.:)Nem volt fogadott orvosom,de nem láttam hátrányát.Szerintem a nővérek és a szülésznők is kedvesek,sosem volt velük problémám.Nekem a Baráth doktor vezette a szülésemet,mert ikreket szültem,és ez különlegesség volt.:))

Azóta sajnos a nőgyógyászati részen is volt egy műtét miatt,ott ugyanaz a személyzet-ez egy hónapja volt-,és változatlanul azt mondhatom,h kedvesek voltak.

Hozzáteszem,én nem szoktam hálapénzelni,mégis normálisak voltak velem.

2009. dec. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én itt a városban szerettem volna szülni a gyerkemet, de sajnos az a terhességem elhalt. Mikor a korházban voltam vele a nővérek nagyon aranyosak voltak, sokat törödtek velem, mindenben segítettek. Az orvosokról inkább nem mondok semmit, mert abban nem lenne köszönet. A mostani babámat, (7. hónapban vagyok) fehérváron fogom szülni.

Voltam itt szülésfelkészítő tanfolyamon, ami csak megerősített abban a hitemben hogy ne itt. (orvosok miatt)

2009. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!