Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek fog végre valami...

Szerintetek fog végre valami történni?

Figyelt kérdés
Ma töltöm a 40.hetet,tegnap elkezdtem feszítő,húzzó érzéseket érezni a jóslok is beerosodtek,azthittem abból végre lesz valami..De már elmúlt..A feszites néha erősebb,a fejét érzem hogy megy lejebb.Egyre ehesebb vagyok,folyton ennék.Egész éjszaka fel-fel riadtam.Ezek mind tegnap óta vannak.Bocsi az irasert,telon írtam..
2013. aug. 18. 06:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De ugye rendszeresen mégy ellenőrzésre? Ilyenkor már naponta figyelik az embert, s ha kell - zöld magzatvíz - megindítják a szülést, ha nem indul be spontánul. Ne kockáztass!

Szép, egészséges babát!

2013. aug. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már tényleg minden nap be kell menni a kórházba (CTG/NST), ott meg tudják mondani hogy mi a helyzet. Én is pont a 40+0 héten szültem, minden előjel nélkül, nem feszült a hasam, sosem volt jóslóm, csak bent fogtak a reggeli vizsgálaton, talán elkezdett szivárogni a víz (de nem voltak benne biztosak, csak megfigyelésre tartottak bent aznap), délután szültem mert elfolyt az összes víz hirtelen, de még előtte 5 perccel is biztos voltam benne hogy túlhordom.
2013. aug. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk,itt csak akkor van Ctg ha bemegyek és mondom pl h aggodok a magzat mozgás miatt,ma be fogunk menni.2 nap múlva piszkaljak meg a mehszajat az talán megindítja,de konkrét indításra 30.ra kaptam idő pontot,ezért is reménykedek hogy történik valami..
2013. aug. 18. 08:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen mennek a dolgok külföldön. Nem nagyon veszik komolyan a dolgokat mint itthon. Sok egészséget kívánok nektek.
2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok: épp ma találkoztam egy kismamával, 38. hétben van. Minden nap ki kell mennie ellenőrzésre a klinikára, s ünnep után már be is kell feküdnie.

Én anno szept. 29-re voltam kiírva, 21-én ki kellett mennem ellenőrzésre.Nem akaródzott, de rászántam magam. Semmi fájdalmat, jelzést nem éreztem. Megvizsgált a doki, már zöld volt a magzatvíz, azonnal megindították a szülést.

Később azt mondta a doktor, kevés hiányzott, hogy nem lett szép kislányom...

Figyeld magad, mert nem mindig indul be a szülés magától, nem jelzi semmi, hogy esetleg bent baj van.

Egyik ismerősöm arról vette észre, hogy a karján lila foltok jelentek meg, s akkor napok óta nem élt már a magzata.

Isten őrizz, hogy azt hidd, ijesztgetnélek, de a józan figyelem,befelé figyelés elengedhetetlen.

2013. aug. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon aggodos vagyok(nem kell ijesztgetni..semmi olyat nem irtam h nem akarok bemenni vizsgalatra..A baba is sokat mozog!:)).De mint irtam is,ma bementem a korhazba,es utkozben kijott a nyakdugo egy resze,igy csinaltak kezi tagitast mivel betoltottem a 40.hetet.Es ha nem indul be ezek utan se magatol,keddre kaptam idopontot inditasra!:) Persze ha van addig valami megyek be ujra!:)
2013. aug. 18. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Irj ha van baby;)))
2013. aug. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen, írj ha megszületett a kisember! :)
2013. aug. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
21.en reggel megszületett teljesen egészségesen!:)
2013. aug. 22. 22:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Boldog babázást! :) (2.voltam)
2013. aug. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!