Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor fog végre összefogni az...

Mikor fog végre összefogni az ellenzék? Azt hittem most március 15-én történni fog valami, de csalódnom kellett ismét.

Figyelt kérdés

2014-ben szeretnék valami olyan politikai szövetségre szavazni, akik tényleg mások. Akik tényleg nem korruptak. Akik tényleg nem csak a hatalomért, hanem az országért kormányoznak. Kire szavazzak?


Ha az ellenzék ennyire impotens marad, mint most hétvégén, akkor inkább otthon maradok és nem szavazok senkire sem.



2013. márc. 18. 14:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Az MSZP semmivel sem különb mint , a Fidesz.Talán amnéziában szenvedsz?

Március 15. semmit sem jelent nekik.


A korrupció mindenütt jelen van.


Kínában legszigorúbb esetben , halállal is büntetik a korrupciót de , akkor is jelen van.Nem tudják teljesen megszüntetni.

2013. márc. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%
Összefogott az "ellenzék". Otthon maradtak mindannyian. Ahelyett, hogy az embereket mentették volna a hóból.
2013. márc. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, amilyet te szeretnél

van rossz, kevésbé rossz, nagyon rossz

ez van

nem korrupt nincs, soha nem is volt, nem is lesz


a parlamenti ellenzék egy nagy nulla amúgy is


válassz valami kicsi, parlamenten kívüli független szerveződést - a nagyok bűnösek

2013. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiába fognak össze, valószínűleg nem lesz kormányváltás. Be kell érni azzal, hogy a Fidesz elveszti a kétharmados többséget, de már ez is hatalmas előrelépés lesz a mostani időszakhoz képest. Jobban is járunk, ha nem egy sebtében összetákolt ellenzék jut hatalomra, annál is inkább, mert a Fidesz mostani hülyeségei mind a következő ciklusra fognak beérni, így valószínűsíthető, hogy 2018-ban óriásit fognak bukni. Szerintem az országnak és a mostani "demokratikus ellenzéknek" is jobb, ha 14 és 18 között nem gyenge kormányt, hanem erős ellenzéket alakítanak.
2013. márc. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ki beszél az Mszp-ről?
2013. márc. 18. 15:12
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

#4


Azt a nagy bukást jobb lenne megelőzni mivel nem a fityesz fog nagyot bukni hanem az ország.

2013. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Az én véleményem is az, hogy sajnos még kell 4 év az országnak, hogy a Fidesz nagyot bukjon. Ez 2014-ben nem lenne, így egy gyenge ellenzéki koalíció után visszatérne a Fidesz, mint Szlovákiában Fico.
2013. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Most őszintén, csodálkozol?
2013. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Neked is csak a cirkusz kell.

mégis mit csináljanak? készítsenek egy gruppen szex videót?


Ha otthon maradsz, akkor azzal a Fideszre szavazol.

Honnan veszed, hogy nem fognak összefogni?

Ha majd olyan eredmény lesz, hogy együtt le tudják váltani a Fideszt, akkor úgy is koalíció lesz.


Megőrülök az ilyen emberektől!

Ha műsort akarsz, akkor nézd a Valóvilágot.

2013. márc. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Ha otthon maradsz, akkor azzal a Fideszre szavazol."


Tudom, de mégis inkább ezt választom, mint hogy az impotenseknek adjak esélyt.

2013. márc. 18. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!