Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátsebnél belső varrat?

Gátsebnél belső varrat?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete szültem de csak most olvastam van belső varrat.Lehet hülyének néztek,f első baba és fogalmam se volt erről.Mikor varrt a doki nem tűnt fel,hogy belül varrogat.Vagy nem mindenkit kel belül? Ezt nem tudó elkébzelni,miért,mit kell belül varrni.
2013. aug. 18. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt, megijedtem, amikor megláttam, nagynak tűnt, de szépen gyógyult. nekem az orvos a kecskevajkrémet ajánlotta, styx márkájú, 6000 egy kis tubus, de megérte, nyálkahártyára is lehet kenni, heggmentesen gyógyít és gyorsan.
2013. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem jól írtam.Nem azt olvastam,hogy nekem van,hanem úgy általánosan.Nekem nem hiszem mert az csak feltűnt volna,meg viszonylag hamar végzett.Ha van belső varrat,miért van rá szügség? A külső miért nem elég?
2013. aug. 18. 20:14
 3/8 gabszem ***** válasza:
belső varrat akkor kell mikor a baba szakít belül, pl. nálam a méhszáj szanaszét szakadt és a hüvelyem két oldalt végighasadt. Nnna, hát kb. 1 órán át varrtak, hát ez a belső varrás. plusz a gátmetszést is kívül
2013. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a kielégítő választ! :-)

Akkor nekem nincs.

2013. aug. 18. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annak is van egy-két belső őltése, aki nem szakad szanaszét belűl. Nem csak egy felszíni vágást ejtenek, a sebnek van egy része ami belülre esik. (nézz meg egy videót, érteni fogod) Az oké hogy nem érezted varrásnál, legalább hatott az érzéstelenítő.
2013. aug. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem hatott.Azt mondta párom(én nem voltam képbe)hogy 4öltést mondott a doki.
2013. aug. 19. 10:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem azért kellett belső varrat is,mert repedt a méhszájam,amikor a kisfiamat könyökkel nyomták ki belőlem.

Amúgy fogalmam sincs,hogy hány öltésem lehetett kívül-belül,magamnak nem láttam a kórházban,a nővérektől gátkezelésen meg nem kérdeztem meg,mert nem vártam el egyiktől sem,hogy elkezdjék nekem számolgatni..de szerintem olyan 3 és 5 öltés között lehetett a külső.

2013. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nem szakadtam,mégis volt belső varratom.Sőt,kívül csak egy-két öltés volt,pedig volt gátmetszésem.Egy nyisszantással kiszedte a varratot a dokim,mert a többi belül volt,felszívódó.
2013. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!