Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 2. -ik kisbabámat várom!...

2. -ik kisbabámat várom! Szombat és vasárnap elment a nyákdugó! Vasárnap hajnalban 1 órát sétálgattam hogy indulni kell e vagy nem és egyszer csak elmúltak a fájások! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sokat feszít,kenényedik a hasam és olyan Mensi szerű fájásaim szoktak lenni!!!Szerintetek sok van még hátra???1 hete 1 ujjnyira voltam nyitva!!!39 hetes kismama vagyok!!
2013. aug. 20. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Jóslófájásaid voltak, lehet, hogy napokon belül meglesz a baba, de az is lehet, hogy 7-10 nap. Ezt nem lehet megjósolni, de gondolom, ha 39 hetes vagy, előbb-utóbb megszülsz :-)

Az igazi fájások nem múlnak el. A legjobb teszt erre, ha jönnek a fájások, ülj be egy kád vízbe. Ha elmúlik, csak jósló volt, ha nem akkor valódi.

Nekem mindkét terhességemnél hetekkel a szülés előtt voltak jóslóim, kb. 36-37. héttől, de mivel te 39 hetes vagy, bármi lehet.

2013. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akármikor megszülethet, de ha elmúlik, akkor az még nem a szülés :) ha az beindul, nincs semmi amitől elmúlik :) nem lehet megjósolni, mikor fogsz szülni, de szó szerint bármikor megtörténhet! :) Könnyű, szép szülést kívánok neked! 27hkm
2013. aug. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezek jóslók voltak..

Nekem is volt olyan,hogy azt figyeltem indulunk-e,de mégis elmúltak. Nyitva is voltam egy ujjnyira. Én még 5 nappal túlhordtam, indítani kellett...

Szerintem nem sok van már hátra neked sem!! Könnyű szülést kívánok!!

2013. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! En hnaputanra vagyok kiirva es mult szerda ota.napokon at urult a nyakdugom. Most barnaa folyasom van es josloim. Megis egyben vagyok meg bar a mehszaj ertek csak csut fog kiderulni.

Remelem beindulunl hamarosan mindketten! Nekem elso baba.

Mikorra vagy kiirva?

2013. aug. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én aug.26.-ra vagyok kiírva!!!Még reménykedem a holnapi teliholdban :) !!!A kislányomnál teliholdkr folyt el a magzatvíz!!!
2013. aug. 20. 23:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Meleg zuhany a jóslót elmúlasztja, az igazit felerősíti. :)
2013. aug. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4. Vagyok. 21en hajnalban elfolyt a magzatviz de vegul csaszar lett mert nagyfiunk lett. 4100 gramm es 58 cm. :-)

Kedves kerdezo: konnyu szulest neked!

2013. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!