Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap indított szülésem...

Vasárnap indított szülésem lesz. Bátorítanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 19. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, annyit tudok ehhez hozzá tenni, hogy addig még beindulhat magától is.

Hány hetes vagy amúgy? Mi okból indítanak?


Nekem 3. babával volt kitűzve az indítás, már bent feküdtem megfigyelésen a túlhordás miatt, de engedték, hogy várjunk, mert minden érték rendben volt. Két nappal előtte spontán megindult (41+6-ra)

2013. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia mind a 3-om gyerekel inditotak a 3dikal 8kor nst aztán 9 oxi 10,35re vágás varrat nélkül meg lett 3740grammal a lányom sok sikert!!!
2013. júl. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi lehet annál motiválóbb, hogy végre megszületik a picikéd!

Na igen, fog fájni, de túl leszel rajta!

Boldog babázást!

2013. júl. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha spontán jönne nem aggódnék ennyire. Ijesztgettek, hogy így rosszabb és hogy császár lehet könnyebben. 41+4 hetes vagyok!
2013. júl. 19. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, csak az legyen előtted, hogy két nap múlva ott lesz a kezedben a kisbabád. Az már teljesen mindegy, hogy mily módon születik, a lényeg, hogy egészséges legyen. Két gyermeket szültem, az elsőt a 37. héten SOS császárral, a másodikat 13 óra vajúdás után sima császárral. A vajúdás része nagyon kemény, már ami az utolsó órákat illeti (1-2 perces fájások), de abban a helyzetben hihetetlen, hogy milyen mértékű fájdalmat vagyunk képesek elviselni! Ne félj, minden rendben lesz!!!
2013. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én is ugyan ezt írtam 9 hete. Csak az én történetemmel tudlak bíztatni. Nem hittem, hogy ténypeg úgy alakul majd ahogy szerettem volna.

2 hónapja szültem (3.baba de második term szülés, az első császár volt)

17-re voltam kiírva, de az indítás aznapra volt betervezve mert faros volt a fiam, és faros hüvelyit nem engednek túlhordásban. Megjegyzem, 36-ik hét után 4szer fordult meg! Féltem az indítástól. De a fiam 2 nappal elötte újra fordult, ettől még maradtunk az indításban, mert ki tudja, ha újra faros lesz akkor tuti császár. Péntek hajnalban már éreztem a fájásokat, de még nem rendszereseket. Reggel 7-re mentünk a kórházba, a szülésznőm megvizsgált kicsit erősebben, és renszereződtek a fájások pár perc alatt szép 5percesekké. Szóval ne izgulj, még szombat éjjel is beindulhat. Könnyű szülést kívánok!!

2013. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem burkot repesztett a doki és aztán jöttek a fájások. nem volt 3 óra az egész és oxi nélkül simán meglett a fiam. Ne idegeskedj, minden rendben lesz!!!!!!
2013. júl. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már nincs sok hátra :)))
2013. júl. 20. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!