Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a nyákdugó lenne? (képpel)

Ez már a nyákdugó lenne? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Még nem szültem. Sikerült elcsípnem a WC papíron egy darabkát (az indavideós linkhez képest ez kisebb és véresebb is). Lefotóztam, mivel izgulok, mert a dokim jól beijesztett, hogy nagy a baba, így jó lenne ha picit előbb érkezne. Beszereztem homeopátiás cuccokat, és tegnap este szeretkeztünk a férjemmel. Ma reggel meg ez am eglepetés. Jelenleg nem vérzek, azt olvastam, akkor azonnal kórház.

Holnap töltöm a 39. hetet. A babám becsült súlya 3700 gramm, a fejátlója meg 10.2 cm, HC meg 33.43 cm.

Szóval akkor mostmár csak várni kell, hogy beinduljon?


Nagyon köszönöm!



2013. aug. 14. 07:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen ez tuti az :D könnyű szülést, de a kórházba csak rendszeres fájásokkal menj.
2013. aug. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Igen, ez az!


Minden jót Neked!!! :)

2013. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem kerek 35 hetesen ment el a nyákdugó! 40+2-nél szültem!
2013. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Igen,ez a nyákdugó,nekem miután elment másnap szültem!
2013. aug. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Koszi! Akkor mar en is kezdem elhinni h nyakdugo. Hetfon mehszajertekem meg 3000 volt. Innentol kezdodik a nyilas remelhetoleg?

Mivel a baba nagy igy nekem tuti nem var a doki tul sokat a terminus aug 22en jar le. Addig kibujik remelem. Hnap pl tokeletes lenne.


Nektek fajasokkal vagy magzatvizzel indult?

2013. aug. 14. 09:29
 6/21 anonim ***** válasza:

Ez az!Nekem is ilyen volt! :D

Nekem reggel 8kor távozott,és délután 2kor született meg a lányunk 39+4 hetes voltam.

Nekem fájásokkal kezdődött.

Könnyű szülést neked!! :)))

2013. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hat az marha gyorsan lezajlott akkor. Egyelore nekem is fajas van de meg nem rendszeres. Talan a legutobbi volt mar erosebb. Irogatom.
2013. aug. 14. 12:13
 8/21 anonim ***** válasza:
Igen az,nekem 1 napom belül baba lett belőle mindkétszer.
2013. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem 39+6 hetesen kezdődött ugyan ilyen ,,folyás,, én tettem be betétet és arra folyt,meg nekem már tágulási vérzésem is volt egy picit.Kb 2-3 napig távozott a nyákdugóm ami ugyan így nézett ki,és 40+3 hetesen megszületett a kisfiam. :)

Könnyű szülést kívánok :)

2013. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja és nekem is rendszertelen de nagyon erős fájásokkal kezdődött,majd 12 órára rá elfolyt a m.vizem.Viszont valószínű,hogy nekem azért folyt el,mert nekem már mondták az orvosok bent a kórházban,hogy nagyon feszül a burok.A kiírt napon azt mondta az egyik főorvos,hogy 1 max 2 napon belül meglesz a baba.Másnap megszültem :)

Utolsó voltam.

2013. aug. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!